سیستم های یو پی اس آزمایشگاهی یا استابلایزر آزمایشگاهی ( سیستم های تامین برق غیر منقطع آزمایشگاهی ) به منظور فراهم سازی برق تمیز ، غیر منقطع ، شایسته شده به شکل دقیقی برای ابزار آزمایشگاهی طراحی شده اند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع یو پی اس
 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع استابلایزر
 

 

استفاده از یک یو پی اس آزمایشگاهی تجهیزات حساس آزمایشگاهی را در برابر نوسانات برق محافظت می کند . اکثر کارشناسان آزمایشگاهی متوجه هستند که دنبال کردن دستور العمل ها در دفترچه راهنمای کارخانه در رابطه با آماده سازی منطقه ی کاری برای جلوگیری از عیوب سیستمی و به حداکثر رسانی توان و بازده کاری سیستم های تست طراحی شده به صورت سفارشی ، ترتیب سنج ها ، اسپکترومتر های حجمی / کروماتوگرافی گازی ( GC / MS ) و سایر ابزار علمی مهم است .  گرچه ، تعداد مسائل مهم دیگری نیز وجود دارند که باید قبل از رسیدن تجهیزات جدید به آزمایشگاه مورد نظر قرار گیرند تا نصب و به کار گیری بی نقص آن ها تضمین شود .

محافظت در برابر ولتاژ برق با یو پی اس آزمایشگاهی

یکی از حیاتی ترین مسائل که باید از آن اطمینان داشت این است که برق AC آزمایشگاه به منظور برق رسانی به تجهیزات جدید تمیز و پایدار است . اغلب اوقات یک فرض متداول وجود دارد که برق AC پریز دیوار قابل اطمینان است . تنها زمانی که یک فرد با یک رویداد فاجعه آمیز برقی روبرو شود از طبیعت مشکوک شبکه ی برق با خبر می شود . مشکلات حاد آسیب زننده ، نظیر نوسان های بالای ولتاژ ، می توانند بر روی عملکرد تجهیزات تاثیر جدی بگذارند و میزان اعتماد به آن را شدیدا تحت تاثیر قرار دهند .

برای حفاظت از تجهیزات در برابر مشکلات هزینه بر مربوط به منبع برق ، بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات استفاده از یک یو پی اس آزمایشگاهی را توصیه می کنند . توپولوژی های یو پی اس آزمایشگاهی در دسته های زیر قرار می گیرند : برون خطی ، میان خطی ( هیبرید ) و نوع On Line Double Conversion . به علت طبیعت حساس تجهیزات آزمایشگاهی ، یک یو پی اس نوع On Line Double Conversion بهترین گزینه به شمار می رود چون وسیع ترین طیف مشکلات مربوط به برق را حل می کند . یو پی اس های برون خطی و هیبرید با آن که از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند ولی قدرت حفاظت بالایی در برابر مشکلات شکل گرفته بابت برق را ندارند .

یک یو پی اس نوع On Line Double Conversion یک موج سینوسی کاملا جدید هم در حالت های پشتیبانی با باتری و هم استفاده از ابزار ایجاد می کند . این نوع یو پی اس آزمایشگاهی برق AC ورودی را به DC تبدیل و سپس آن را فیلتر و تنظیم می کند و در نهایت برق AC کاملا تنظیم شده ، جدید و تمیز دوباره تولید می کند .

ویژگی دیگری که بعضی از یو پی اس های آن لاین ( رو خطی ) دارا هستند ایزولاسیون گالوانیک است . چنین چیزی با ایزوله کردن الکتریکی ابزار باعث بالا رفتن دقت و میزان اعتبار ثبت داده ها می شود . در اکثر موارد ، این نوع یو پی اس مشکل برقی را حل می کند ولی اگر مشکل به علت نقص در سیم کشی باشد ، این قابلیت بیشتر عدم حضور یک گراندینگ ( اتصال قطب منفی به صورت vgrmalaysia.net فیزیکی به زمین ) مناسب در منطقه را نشان می دهد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع یو پی اس
 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع استابلایزر
 

 

قیمت استابلایزر  آزمایشگاهی 

برای اطلاع از قیمت یو پی اس آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است