ارائه دهندگان این محصول 


استالدئید یا استالدهید ( نام سیستماتیک اتانال ) یک ترکیب آلی شیمیایی با فرمول شیمیایی CH3CHO است که اغلب اوقات به صورت مختصر MeCHO ( Me = متیل ) نامیده می شود . این ترکیب یکی از مهم ترین الدهید ها است ، که به صورت وسیعی در طبیعت و در مقیاس عظیمی در صنعت تولید می شود . استالدئید ها به صورت طبیعی در قهوه ، نان و میوه ی رسیده دیده می شوند و تولید آن ها توسط گیاهان صورت می گیرد . این ترکیب هم چنین توسط اکسیداسیون جزئی اتانول توسط آنزیم کبد دی هیدروژناز تولید می شود و می تواند یک فاکتور دخیل در خماری پس از مصرف الکل باشد . مسیر های در معرض قرار گیری با آن شامل هوا ، آب ، زمین و آب زیر زمینی و هم چنین نوشیدنی و سیگار می باشد . مصرف دی سولفیرام جلوی تولید دی هیدروژناز استالدهید را می گیرد ، آنزیمی که مسئول متابولیسم استالدئید است ، بنابراین موجب تجمع آن در بدن می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

 

کاربرد استالدئید

به شکل سنتی ، از استالدهید  به طور کلی به عنوان یک پیش ماده برای اسید استیک استفاده می شد . این کاربرد کاهش یافته است چون اسید استیک به شکل موثر تری از متانول توسط فرآیند های Cativa و Monsanto تولید می شود . در رابطه با واکنش های چگالش ، استالدهید یک پیش ماده ی مهم برای مشتقات پیریدین ، پنتا اریتریتول و کروتو نالدهید است . ترکیب استالدهید و اوره یک رزین مفید ایجاد می کنند . استیک انیدرید با استالدهید واکنش می دهد تا اتیلیدین دی استات تولید شود ، پیش ماده ای برای وینیل استات ، که از آن برای تولید پلی وینیل استات استفاده می شود .

حجم تقاضای استالدئید در جهان

میزان تقاضای بازار جهانی برای استالدئید رو به کاهش است . این میزان تقاضا تحت تاثیر تغییراتی در تولید الکل های نرم کننده ( پلاستیکی کننده ) قرار گرفته است که علت تغییر آن این است که ان – بوتیرالدهید به مقدار کمی از استالدئید تولید و در عوض توسط هیدرو فورمالیسیون پروپیلین ایجاد می شود . هم چنین ، اسید استیک ، زمانی که از استالدهید تولید می شود ، به شکل بارزی توسط فرآیند های کربونیلاسیون کم هزینه ی متانول ساخته می شود .

 

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استالدئید مرک از کمپانی merck آلمان و نیز استالدئید سیگما آلدریچ موجودند

قیمت استالدئید

برای اطلاع از قیمت استالدهید مرک می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است