ارائه دهندگان این محصول 


آمونیوم اگزالات C2H8N2O4 ، اغلب اوقات به شکل (NH4)2C2O4 نوشته می شود ، یک نمک اگزالات با آمونیوم ( اغلب اوقات به عنوان یک مونو هیدرات ) است . تحت شرایط استاندارد نمکی بی رنگ و بی بو و غیر فرار است . این نمک جزئی از بعضی از انواع سنگ های کلیه است . در کود های مصنوعی نیز دیده می شود . آمونیوم اگزالات به خون به منظور جلوگیری از انعقاد شدن آن در محیط خارج از بدن باید اضافه شود .

کاربرد های آمونیوم اگزالات

آمونیوم اگزالات به عنوان یک جزء ترکیبی به تولید ترکیبات صیقل دهنده ی فلزی و مواد منفجره استفاده می شود . از آن هم چنین در قلع زدایی الکتریکی آهن و برای رنگ های منسوجات استفاده می شود . از آن هم چنین می توان به عنوان یک معرف برای آنالیز کلسیم ، سرب و فلزات خاکی کمیاب استفاده کرد .

مونو هیدرات آمونیوم اگزالات برای کشف و مشخص سازی کلسیم ، سرب ، فلورید و فلزات خاکی کمیاب استفاده می شده است . این ترکیب هم چنین یک معرف بافری کننده و یک متفرق کننده برای مشخص سازی تعامل سطی پلاتلت ها و به منظور بررسی تشکیل مونو آلکیل آمید اگزالات در لنز های انسانی است . مونو هیدرات آمونیوم اگزالات هم چنین به منظور بررسی تاثیر سمیت حاد بر روی گوسفند ها استفاده شده و یقینا دارای کاربرد های بسیار زیادی است .

خطرات آمونیوم اگزالات

 

خطر آتش زایی

خطرات ویژه ی محصولات اشتعالی : اکسید های سمی نیتروژن ممکن است باعث شکل گیری آتش شوند ( USCG , 1999 ) .

خطر برای سلامت انسان

خوردن یا استنشاق بیش از حد غبار باعث سمیت سیستمی می شود ، علایم محتمل آن شامل درد در گلو ، مری و معده ، سفید شدن غشای مخاطی ، استفراغ ، نبض ضعیف ، مشکلات قلبی عروقی و علائم مربوط به سیستم عصبی و عضلانی می شود . تماس با چشم ها باعث خارش و آزردگی آن ها می شود . تماس با پوست باعث آزردگی و سوختگی شدید می شود .

شناسنامه ی واکنش پذیری

آمونیوم اگزالات می تواند به عنوان یک عامل کاهنده در واکنش هایی که دی اکسید کربن به وجود می آورند ، عمل کند . در عرض چند ثانیه با محلول  هیپو کلریت سدیم واکنش می دهد .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی آمونیوم اگزالات مرک کد 822257 و کد 100136 و کد 102401 از کمپانی merck آلمان و نیز آمونیوم اگزالات سیگما آلدریچ با کد CAS Number 65-85-0 موجودند

قیمت آمونیوم اگزالات ؛

برای اطلاع از قیمت دی آمونیوم اگزالات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است