ارائه دهندگان این محصول 


آمونیوم اگزالات C2H8N2O4 ، اغلب اوقات به شکل (NH4)2C2O4 نوشته می شود ، یک نمک اگزالات با آمونیوم ( اغلب اوقات به عنوان یک مونو هیدرات ) است . تحت شرایط استاندارد نمکی بی رنگ و بی بو و غیر فرار است . این نمک جزئی از بعضی از انواع سنگ های کلیه است . در کود های مصنوعی نیز دیده می شود . آمونیوم اگزالات به خون به منظور جلوگیری از انعقاد شدن آن در محیط خارج از بدن باید اضافه شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های آمونیوم اگزالات

آمونیوم اگزالات به عنوان یک جزء ترکیبی به تولید ترکیبات صیقل دهنده ی فلزی و مواد منفجره استفاده می شود . از آن هم چنین در قلع زدایی الکتریکی آهن و برای رنگ های منسوجات استفاده می شود . از آن هم چنین می توان به عنوان یک معرف برای آنالیز کلسیم ، سرب و فلزات خاکی کمیاب استفاده کرد .

مونو هیدرات آمونیوم اگزالات برای کشف و مشخص سازی کلسیم ، سرب ، فلورید و فلزات خاکی کمیاب استفاده می شده است . این ترکیب هم چنین یک معرف بافری کننده و یک متفرق کننده برای مشخص سازی تعامل سطی پلاتلت ها و به منظور بررسی تشکیل مونو آلکیل آمید اگزالات در لنز های انسانی است . مونو هیدرات آمونیوم اگزالات هم چنین به منظور بررسی تاثیر سمیت حاد بر روی گوسفند ها استفاده شده و یقینا دارای کاربرد های بسیار زیادی است .

خطرات آمونیوم اگزالات

 

خطر آتش زایی

خطرات ویژه ی محصولات اشتعالی : اکسید های سمی نیتروژن ممکن است باعث شکل گیری آتش شوند ( USCG , 1999 ) .

خطر برای سلامت انسان

خوردن یا استنشاق بیش از حد غبار باعث سمیت سیستمی می شود ، علایم محتمل آن شامل درد در گلو ، مری و معده ، سفید شدن غشای مخاطی ، استفراغ ، نبض ضعیف ، مشکلات قلبی عروقی و علائم مربوط به سیستم عصبی و عضلانی می شود . تماس با چشم ها باعث خارش و آزردگی آن ها می شود . تماس با پوست باعث آزردگی و سوختگی شدید می شود .

شناسنامه ی واکنش پذیری

آمونیوم اگزالات می تواند به عنوان یک عامل کاهنده در واکنش هایی که دی اکسید کربن به وجود می آورند ، عمل کند . در عرض چند ثانیه با محلول  هیپو کلریت سدیم واکنش می دهد .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی آمونیوم اگزالات مرک کد 822257 و کد 100136 و کد 102401 از کمپانی merck آلمان و نیز آمونیوم اگزالات سیگما آلدریچ با کد CAS Number 65-85-0 موجودند

قیمت آمونیوم اگزالات

برای اطلاع از قیمت دی آمونیوم اگزالات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است