ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

تیوسیانات آمونیوم یک ترکیب معدنی با فرمول NH4SCN است . این ترکیب نمک کاتیون آمونیوم با آنیون تیوسیانات است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های تیوسیانات آمونیوم

از این ترکیب معدنی در ساخت آفت کش ، تیواوره و رزین های مصنوعی شفاف ، در کبریت ها ، به عنوان یک عامل ثابت کننده در عکاسی ، در ترکیبات ضد زنگ مختلف ، به عنوان یک عامل کمکی در رنگرزی منسوجات و چاپ ، به عنوان یک دنبال کننده در میدان های نفتی ، در جدا سازی هافنیوم از زیرکونیوم و در آنالیز های تیتراسیون استفاده می شود .

این ماده ی شیمیایی را می توان هم چنین به منظور مشخص سازی محتوای یونی در نوشیدنی های سبک الکلی توسط کالری متری استفاده کرد .

آماده سازی تیوسیانات آمونیوم

تیوسیانات آمونیوم در ایالات متحده توسط واکنش دی سولفید کربن با آمونیاک آب دار ساخته می شود ، دی تیوکربامات آمونیوم به عنوان یک واسطه در این واکنش به دنبال حرارت دادن ساخته می شود که به تیوسیانات آمونیوم و سولفید هیدروژن تجزیه می شود :

CS2 + 2 NH3(aq) → NH2C(=S)SNH4 → NH4SCN + H2S

واکنش های تیوسیانات آمونیوم

تیوسیانات آمونیوم در هوا پایدار است ، گرچه به دنبال حرارت دیدن به تیواوره تبدیل می شود .

مخلوط تعادلی در دمای 150 و 180 درجه ی سانتی گراد به ترتیب حاوی 30.3 و 25.3 ( بر اساس وزن ) تیواوره است . زمانی که تا 200 درجه ی سانتی گراد حرارت داده می شود ، پودر خشک به آمونیوم ، سولفید هیدروژن و دی سولفید کربن تجزیه می شود و رسوب تیوسیانات کواندینیوم را از خود بر جا می گذارد .

NH4SCN یک اسید ضعیف است که با سودای سوز آور یا پتاس سوز آور به منظور شکل دادن تیوسیانات سدیم یا تیوسانات پتاسیم واکنش نشان می دهد . با نمک های آهن واکنش نشان می دهد تا یک کمپلکس قرمز پر رنگ تیوسیانات آهن شکل گیرد :

6 SCN + Fe3+ → [Fe(SCN)6]3−

تیوسیانات آمونیوم با چندین فلز یونی از جمله مس ، نقره ، روی ، سرب و جیوه واکنش می دهد و رسوبات تیوسیانات آن ها را شکل می دهد که ممکن است به شکل حلال های آلی استخراج شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی تیوسیانات آمونیوم مرک از کمپانی merck آلمان و نیز تیوسیانات آمونیوم سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت تیوسیانات آمونیوم

برای اطلاع از قیمت تیوسیانات آمونیوم می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است