ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

کمپانی B.Tech. که تولید کننده مواد شیمیایی BDH است از خیلی قبل رویای آقای نارندرا پاندیا بوده است که شغل او یک کارشناس فنی بود، او نیاز رو به رشد اندازه گیری کیفی دقیق در اقتصاد سریعا رو به رشد امارات متحده ی عربی پیش بینی کرد. آقای پاندیا دریافت کننده ی چندین جایزه ی همکاری و قدردانی و هم چنین چندین جایزه از سوی بنیاد های محلی و بین المللی است.

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

دور اندیشی او باعث شکل گیری شرکت با مسئولیت محدود BDH Middle East  در سال 1996 شد تا از سوی این شرکت خدماتی مانند تامین مواد شیمیایی BDH به صورت سرویس های کلید در دست ( turnkey services – تعریف آن ها عبارت است پیمانکار اقدام به ارایه ی محصول یا خدمات در حیطه ی زمانی مشخص و با هزینه و کیفیت معین می نماید و پس از تحویل دهی موقت حداکثر در طی مدت زمان گارانتی پروژه به عنوان ناظر و رفع کننده ی مشکلات در کنار بهره بردار پروژه باقی می ماند ) به آزمایشگاه های جاری و در حال توسعه ی این کشور ، ارائه شود.

آقای پاندیا به طور مداوم در حال برای بهبود کیفیت نهایی در این صنعت بوده است. او در گزینش آژانس های معرفی شده توسط سازمان بسیار وسواس داشته است و تنها با تجهیزات آزمایشگاهی دارای بالاترین استاندارد ها کار می کند. کمپانی BDH Middle East ( مواد شیمیایی BDH ) قصد این را دارد که موقعیت خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی حفظ کند و حلال ها و محلول های آزمایشگاهی کاملی و طراحی و مجهز سازی آزمایشگاه، ابزار تحلیلی ، تجهیزات ساده و پیشرفته ی آزمایشگاهی ، معرف ها ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، شیشه آلات ، خدمات کالیبراسیون ، پشتیبانی و نگهداری فنی تجهیزات ارائه دهد. امروزه ، تست کیفیت هر گونه مواد مرتبط با تقریبا هر صنعتی تبدیل به یک پیش نیاز ضروری در آزمایشگاه ها شده است.

اهداف کمپانی تولید کننده مواد شیمیایی BDH عبارتند از :

–         به طور دایم جمع کردن بهترین متخصصان صنعتی و فنی دور هم در کمپانی مواد شیمیایی BDH ،

–         فراهم سازی محلول های آزمایشی مقرون به صرفه و قابل دوام برای آزمایشگاه های خاورمیانه

–         فراهم سازی خدمات و پشتیبانی بعد از فروش استثنائی ، فوق العاده و ارزان برای این که مشتریان ما قادر به دست یابی به بالاترین ارزش برای خرید های خود باشند.

شرکت با مسئولیت محدود BDH Middle East  در 24 ژانویه ی سال 1996 بنیان گذاری شد و یک تامین کننده ی مهم جهانی در رابطه با وسیع ترین طیف مواد شیمیایی BDH ، شیشه آلات ، دستگاه های آزمایشگاهی ، تجهیزات آنالیزوری و آزمایشگاهی ، محیط های کشت میکروبیولوژی ، مواد شیمیایی زیستی ، محصولات پزشکی و علوم زیستی می باشد.

 

 

قیمت مواد شیمیایی bdh

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی bdh می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است