مواد بیوشیمی یا بیوشیمیایی در حوزه‎ای از علم به اسم بیوشیمی نقش خود را نشان می دهند که معمولا شیمی زیستی نام می گیرد ، علمی که در رابطه با تحقیق درخصوص فرآیند های شیمیایی مرتبط با موجودات زنده است . از طریق کنترل جریان اطلاعات توسط پیام دهی بیوشیمیایی و جریان انرژی شیمیایی در فرآیند متابولیسم ، فرآیند های بیوشیمیایی سبب بروز پیچیدگی در حیات می شوند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

در طول دهه های گذشته ی قرن بیستم ، بیوشیمی در شرح فرآیند های زیستی آن قدر موفق بوده است که حالا تقریبا تمامی حوزه های علوم زیستی از گیاه شناسی گرفته تا پزشکی و ژنتیک خورد را درگیر انجام تحقیقات بیوشیمیایی کرده اند . امروزه ، تمرکز اصلی بیوشیمی محض در درک این موضوع  است که به چه نحوی مکولکول های زیستی فرآیند هایی را به وجود می آورند که در سلول های زنده اتفاق می افتد که این فرآیند ها به مقدار زیادی مرتبط با تحقیق و درک عملکرد بافت ها ، اندام ها و کل وجود موجودات زنده می باشند .

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

بیوشیمی دارای ارتباط نزدیکی با زیست مولکولی است ، یعنی مطالعه ی مکانیسم های مولکولی که به وسیله ی آن اطلاعات ژنتیکی در DNA کدگذاری می شود تا سبب شکل گیری فرآیند های زیستی شود . بسته به تعریف دقیق اصطلاحات به کار گرفته شده ، زیست مولکولی را می شود به عنوان شاخه ای از بیوشیمی متصور شد ، یا بیوشیمی را به عنوان ابزاری که زیست مولکولی با استفاده از آن به تحقیق و بررسی می پردازد .

مواد بیوشیمی

طیف وسیعی از مواد بیوشیمیایی یا مواد بیوشیمی به سبب شناسایی متابولیسم های خاص و ایجاد تفاوت بین باکتری ها شناخته شده می باشند .

تست های بیوشیمیایی کلاسیک معمولا برای شناسایی میکرو ارگانیسم ها استفاده می شوند به صورتی که نتایج آن ها به وسیله ی تغییر رنگ بررسی می شود . در اکثر موارد ، کشف بر پایه ی واکنش یک آنزیم با یک سوبسترای ویژه انجام می شود  . هم چنین ، روش هایی برای کشف متابولیت های خاص از طریق واکنش شیمیایی و ساخت تکنیک های پیچیده استفاده می شود . در پایان ، یک تغییر رنگی سبب بروز نتیجه ای شده که منجر به شناخت بیشتر ارگانیسم نا شناخته می شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد بیوشیمی مرک از کمپانی merck آلمان و نیز مواد بیوشیمی سیگما آلدریچ موجودند

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

قیمت مواد بیوشیمی

برای اطلاع از قیمت مواد بیوشیمیایی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  دیدگاه ها بسته شده است