ارائه دهندگان این محصول 


کلسیم کلرید ترکیبات غیر آلی با فرمول شیمیایی CaCl2(H2O)x هستند که در آن x برابر با 0, 1, 2, 4 و 6 است . تمامی این نمک ها بسیار در آب حلال هستند . آن ها به طور کلی به منظور یخ زدایی و کنترل گرد و غبار استفاده می شود . چون نمک غیر آبی رطوبت دوست است ، از آن به عنوان یک دسی کانت استفاده می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد کلسیم کلرید

اعمال مرتبط با خشک کردن و استفاده در آزمایشگاه

لوله های خشک کننده به طور متداولی با کلرید کلسیم پر می شوند . کلپ ( kelp یک نوع گیاه دریایی ) با کلسیم کلرید به منظور تولید کربنات سدیم خشک می شود . کلرید کلسیم غیر آبی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به منظور مطمئن شدن از خشکی محتوای بسته های پستی تایید شده است .

پزشکی

کلرید کلسیم برای درمان سوختگی های اسیدی هیدروفلوریک داخلی تزریق می شود . آن را می توان به منظور درمان عارضه ی وجود بیش از حد منیزیم در بدن استفاده کرد . تزریق کلسیم کلرید می تواند سمیت قلبی را همان طور که توسط الکترو کاردیوگرام اندازه گیری می شود ، مورد حمله قرار دهد . کلسیم کلرید می تواند ماهیچه ی قلبی را در برابر سطوح بالای خطرناک پتاسیم سرم در هایپر کالمی محافظت کند . کلرید کلسیم را می توان به منظور درمان سریع سمیت مسدود کننده ی کانال کلسیم ، اثرات جانبی دارو هایی نظیر دیلتیازم ، استفاده کرد و باعث می شود جلوی حملات بالقوه ی قلبی گرفته شود .

کلید کلسیم غیر آبی در تغییر شکل ژنتیکی سلولی ها توسط افزایش نفوذ پذیری غشاء ، تحریک شایستگی برای جذب DNA ( اجازه می دهد که قطعات DNA آسان تر به سلول وارد شوند ) استفاده می شود .

خطرات

کلرید کلسیم می تواند سبب آزردگی پوست به واسطه ی جذب رطوبت آن شود . کلسیم کلرید جامد در فرآیندی گرماده حل می شود و اگر خورده شود می تواند باعث سوختن دهان و مری شود .

خوردن محلول های غلیظ محصولات جامد ممکن است باعث آزردگی یا زخم مسیر معده روده شود .

مصرف کلرید کلسیم می تواند منجر به هایپر کالمی شود .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی کلسیم کلرید مرک از کمپانی merck آلمان و نیز کلسیم کلرید سیگما آلدریچ موجودند

قیمت کلسیم کلرید ؛

برای اطلاع از قیمت کلسیم کلرید می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است