دکانتور
دکانتور | قیف جدا کننده | خرید دکانتور | فروش دکانتور
می 12, 2015
دستگاه کروماتوگرافی گازی
گاز کروماتوگرافی | خرید گاز کروماتوگرافی | فروش گاز کروماتوگرافی
می 16, 2015

مواد شیمیایی آزمایشگاهی | فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی | خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

مواد شیمیایی آزمایشگاهی

ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

سنتز آلی یا ارگانیک

یکی از انواع مواد شیمیایی مرک (مواد شیمیایی آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا) سنتز آلی یا ارگانیک می باشد که طی آن یک سری از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با پشت سر گذاشتن واکنش های آلی ترکیباتی آلی را پدید می آورد.

مرک میلی پور یک نمونه وسیع از بیش از 10000 محصول و فرآورده ها را برای سنتز ارگانیک مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید و فراهم می کند.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

پپتید و سنتز آلی HT

به مدت 30 سال، برند نوابیوشیمی  معرف ها و مواد شیمیایی آزمایشگاهی ای با کیفیت زیاد برای سنتز پپتید، شیمی آلی با توان بازدهی زیاد، پپتیدهای برچسب زده شده، و فرآورده ها و تولیدات ساخته شده سفارشی عرضه کرده است، مانند وانگ و رزین های رینگ، اسیدهای آمینه Boc وFmoc و همین طور معرف های آزمایشگاهی  COMU، HATU، HBTU و کوپلینگ PYBOP.
تمام محصولات و فرآورده هایمان از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق کاتالوگ نوامیوشیمی  قابل دسترس شده که حاوی پروتکل های مفصل و جزیی، نمونه های کاربردها و توصیه عملی اند. این کاتالوگ را یک منبع اساسی و ضروری برای بسیاری محققان کرده که دست اندرکار در سنتز پپتیدوشیمی ترکیبی هستند.

رنج یا حیطه محصولات مرک از بلوک های ساختمان، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و حلال ها برای کاتالیزها و ترکیبات غیرآلی خاص می باشد. این نوع از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک میلی پور در دو درجه  کیفیت داده شده اند:

  •   «برای سنتر»
  • «Msynth ® plus»

مرک از طریق واکنش این مواد شیمیایی آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا (مرک میلی پور) به صنایع داروسازی، آرایشی و الکترونیک خدمت می کند، ولی محصولاتی را برای استفاده در روکش ها، پلاستیک ها، و دیگر کاربری هایی فراهم می کندکه مستلزم مواد شیمیایی آزمایشگاهی با کیفیت زیاد می باشند. پیشرفت از R%D، از طریق ارتقای کیفیت، تا تولید با کیفیت ثابت از یک منبع تکی – و لذت و خوشنودی انعطاف و تأثیرپذیری کامل هر مرحله از راه از تولیدات و محصولات سفارشی ساخته شده تا مقدارهایی با اندازه – سفارشی، مرک می تواند هر نیازی را برآورده کند.

این درجه های کیفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک میلی پور برای انتخاب کردن میزان و سطح مشخصه ها، ثبت سند و قابلیت پی گیری و ردیابی به شما انعطاف و تأثیرپذیری می دهد که به بهترین نحو با شرایط فردی تان جور درمی آید.

حلال های آزمایشگاهی

در سراسر جهان، حلال های مرک میلی پور از شاخه مواد شیمیایی آزمایشگاهی مترادف با اعتبار و موثقیت و کیفیت برجسته می باشند. تمام محصولات مرک متحمل کنترل های سخت و پیشرفت و توسعه مداوم برای برآورده کردن شرایط کیفی روزافزون می باشند.این برای مشتریان مرک به معنای اطمینان از حداکثر آنالیز هست. مشخصات جامع و کامل مرک آن را قادر به استفاده از حلال های مرک میلی پور در یک تعداد کاربردهای پیچیده می کند. مرک حداکثر اعتبار را در ارائه مواد شیمایی آزمایشگاهی دارد، و نیز ایمنی و امنیت و بهترین مشخصات را برای کمک به شما برای موفق شدن در آنالیز و سنتز را ثابت کرده است.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت مواد آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (10 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است