ارائه دهندگان این محصول 


مس یک عنصر شیمیایی با نماد Cu و عدد اتمی 29 است . فلزی نرم ، انعطاف پذیر و با خصوصیات رسانایی با ضریب هدایت رسانایی الکتریکی و حرارتی بسیار بالا است . یک سطح تازه ی در معرض قرار گرفته با مس خالص دارای یک رنگ مایل به سرخ – نارنجی است . از پودر مس به عنوان یک هادی حرارت و برق ، به عنوان یک ماده ی ساختمانی و به عنوان جزئی از آلیاژ های مختلف فلزی نظیر نقره ی استرلینگ استفاده شده در جواهرات ، ساخت سکه و ترموکوپل ها برای اندازه گیری دما استفاده می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

مس با آب واکنش نشان نمی دهد ولی به آهستگی با اکسیژن جو واکنش نشان می دهد تا یک لایه ی اکسید مس قهوه ای – مشکی رنگ شکل دهد ، بر خلاف زنگ که روی آهن در هوای مربوط شکل می گیرد ، که فلز زیرین را از خوردگی بیشتر حفظ می کند . یک لایه ی سبز رنگ از کربنات مس را می توان بر روی ساختار های قدیمی مسی مشاهده کرد ، نظیر سقف بسیاری از ساختمان ها و مجسمه ی آزادی . مس زمانی که در معرض برخی از ترکیبات گوگردی قرار گیرد تیره می شود که با آن ها به منظور شکل دادن سولفید های مس متنوعی واکنش نشان می دهد .

کاربرد های پودر مس

پزشکی

به شکل متداولی از مس در جواهرات استفاده می شود و طبق بعضی از افسانه ها ، دستبند های مسی علایم آرتریت ( التهاب مفاصل ) را آرام می سازد . در مطالعات گوناگون ولی تفاوتی بین آرتریت تحت تاثیر دست بند مسی ، دست بند مغناطیسی یا دست بند طبی قرار گرفته ، مشاهده نشده است . علم پزشکی برای هر گونه عارضه ی پزشکی هیچ مزیتی را در استفاده از جواهرات مسی نشان نداده است . انسان می تواند کمبود مس در رژیم غذایی خود داشته باشد ولی این عارضه بسیار نادر است چون مس در بسیاری از غذا های متداول به چشم می خورد از جمله لوبیا ها ، غلات و مغزجات .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پودر مس مرک از کمپانی merck آلمان و نیز پودر مس سیگما آلدریچ موجودند

قیمت پودر مس

برای اطلاع از قیمت پودر مس آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است