ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

یک بوته ظرفی است که می تواند دما های بسیار بالا را تحمل کند و برای تولید پیگمان ، شیشه و فلز و همچنین یک تعداد از فرآیند های مدرن آزمایشگاهی استفاده می شود.

یک بوته چینی یک قطعه ی فنجانی شکل از اقلام مصرفی آزمایشگاهی است که برای قرار دادن ترکیبات شیمیایی در آن زمانی که تحت گرمای بسیار بالا قرار می گیرند ، استفاده می شود. بوته ها به چندین اندازه موجود هستند و معمولا به همراه آن ها یک درپوش بوته ( یا در ) که اندازه آن همانند با خود بوته باشد ، می آید.

زمانی که بوته بالای یک شعله گرم می شود ، اغلب اوقات آن را درون یک مثلث نسوز قرار می دهند که خود آن روی یک سه پایه قرار دارد.

انواع بوته چینی

درون و برون بوته چینی به جز سطح پایینی بخش بیرونی و لبه لعاب داده شده است.

بوته چینی شیشه ای

بوته چینی شیشه ای برای خشک کردن رسوب های شیمیایی به یک وزن ثابت در دمای 110 درجه ی سانتیگراد مناسب هستند.

بوته های چینی PTFE ( پلی تترا فلوئور اتیلن ) کمپانی Dynalon

این بوته های PTFE از نظر شیمیایی خنثی هستند و تا دمای 280 درجه ی سانتیگراد می شود از آن ها استفاده کرد.

بوته های تانتالیومی

تانتالیوم یکی از مقاوم ترین فلزات در برابر خوردگی است که وجود دارد از آنجایی که در برابر اکثر نمونه های زیستی و اسیدی مقاومت می کند. ماده ای عالی برای کار های آنالیزی آزمایشگاه می باشد.

بوته چینی زیرکونیوم

زیرکونیوم شاید موثر ترین ماده برای بوته های چینی به منظور ذوب با استفاده از کربونات سدیم یا پراکسید سدیم باشد.

بوته های نیکلی

در آزمایشگاه آنالیزی ، بوته های نیکلی می توانند پلاتین را در اعمال ذوب که شما نمی توانید در آنجا از زیرکونیوم استفاده کنید ، جایگزین کنند.

بوته چینی INCONEL

Inconel یک آلیاژ کرومیومی نیکلی است و در برابر اکسیداسیون تا دما های 1000 درجه ی سانتیگراد مقاومت می کند. این فلز همچنین در برابر بسیاری از محلول های آبی و اسید ها مقاومت می کند.

بوته های مولیبدنیوم

مولیبدنیوم در برابر اکثر اسید های غیر اکسیداسیونی مقاومت می کند و یک مانع موثر در برابر بسیاری از فلز های گداخته بوجود می آورد. چنین بوته چینی هایی امکان انجام ذوب در دمای بالا یا در یک جو خنثی یا خلاء در دما هایی که به 2 هزار درجه ی سانتیگراد نزدیک می شوند را فراهم می کنند.

 

 

قیمت بوته چینی آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت کپسول چینی آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است