از شیشه قطره چکان به منظور رها سازی مایعات در واحدی از یک قطره به شکل چکاندن آن استفاده می شود . در محیط های آزمایشگاهی ، شیشه های قطره چکان برای نگه داری و ریختن مواد شیمیایی و معرف های گوناگون به کار گرفته می شوند و می توانند جایگزینی برای استفاده از پیپت ها باشند . آن ها که ظرفی متداول برای نگه داری روغن های ضروری به شمار می روند نیز ممکن است در خانه برای ریختن محلول هایی نظیر محلول های دارویی یا عطر استفاده شوند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع قطره چکان

 

شیشه قطره چکان به اندازه و شکل های مختلف وجود دارد و شیشه قطره چکان می تواند یک سر ساده داشته باشد یا درون آن قطره چکانی با سر هایی باشد که به شکل محکمی در جای خود سفت شده است و با چکاندن آن مایع خارج شود . ممکن است انواع دیگر دارای یک سر پیچی با قطره چکانی در خود باشند تا جلوی تبخیر و خوردگی گرفته شود . سر های قطره چکان می تواند قابل برداشتن باشند تا به دوباره پر شدن آن اجازه دهد . شیشه قطره چکان می تواند از پلاستیک نظیر پلی اتیلن کم تراکم ( LDPE ) به منظور کار دقیق و مقاومت ساخته شده باشند یا شیشه ، نظیر شیشه ی سودا آهکی به منظور محکم بودن و مقاومت نسبت به گرما ، گاز و بخار . این شیشه ها ممکن است به رنگ آبی یا کهربایی باشند تا از مواد شیمیایی حساس به نور محافظت کنند یا اینکه شفاف بوده و اجازه به بررسی بصری مایع بدهند یا نیمه شفاف برای کاهش فیلتراسیون نوری و با این حال هنوز اجازه به دیدن محتویات داخل شیشه ی قطره چکان بدهند . این شیشه ها معمولا دارای یک طراحی لبه گرد هستند که به منظور کار های متنوعی که نیاز به نگه داری از مایع دارند می توان از آن ها استفاده کرد و در صورت نیاز به استریل شدن امکان اتوکلاو کردن آن ها نیز وجود دارد .

شیشه قطره چکان که اغلب اوقات به نحوی ساخته می شوند که مطابق با استاندارد های ASTM و USP باشند ، را می توان به صورت کلی به منظور راحتی و به مقرون به صرفه بودن خریداری کرد . شیشه قطره چکان برای معلق سازی مایعات در واحد یک قطره به کار گرفته می شوند و معمولا در آزمایشگاه های تحقیقاتی ، پزشکی و صنعتی به همراه مجموعه های خانگی ، بالینی و آکادمیک دیده می شوند .

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع قطره چکان

 

 

 

قیمت شیشه قطره چکان 

برای اطلاع از قیمت شیشه قطره چکان آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است