مثلث نسوز یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که در فرآیند حرارت دادن مواد مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه دیگر تجهیزات آزمایشگاهی برای ایجاد یک چارچوب کاری پایدار استفاده می شود تا یک ماده – معمولا یک ماده ی شیمیایی جامد – روی آن در حالی که تا دمای بسیار بالایی حرارت داده می شود ، قرار گیرد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

جنس مثلث نسوز

یک مثلث نسوز یک مثلث از جنس سیمی و چینی نسوز است که از آن برای پشتیبانی یک بوته ی چینی در حالی که بالای یک چراغ بونزن حرارت داده می شود ، استفاده می شود.

اجزا

یک مثلث نسوز از سه امتداد سیمی گالوانیزه شده که طوری قرار گرفته اند که یک مثلث را شکل دهند ، تشکیل شده است. بخش های انتهایی هر سیم به یک دیگر پیچ خورده شده است و باعث شکل گیری سه پایه ی سیمی مستقیم شده است که به سمت بیرون هر گوشه ی مثلث برجسته شده اند. هر ضلع این مثلث سیمی با روکشی از جنس چینی نسوز پوشانده شده است که قادر به تحمل دما های بسیار بالایی که به طور مستقیم از سوی شعله ی چراغ بونزن می آید ، می باشد.

استفاده

برای استفاده از آن، حلقه ی آهنی را روی پایه ی آهنی محکم کنید. این کار باعث ایجاد چارچوبی می شود که دستگاه شما را بالای چراغ بونزن نگه می دارد. مثلث نسوز را روی حلقه ی آهنی قرار دهید و چراغ بونزن را زیر آن جا دهید. بوته ی چینی را روی آن قرار دهید.

اهمیت

مثلث نسوز همانند با توری نسوز به یک منظور به کار گرفته می شود با این تفاوت که از توری نسوز به منظور حمایت از یک لیوان آزمایشگاهی یا بالن در عوض بوته ی چینی استفاده می شود. در آزمایشگاه های مدرن استفاده از مثلث های نسوز کمتر دیده می شود
این مثلث در مقام یک سه پایه استفاده می شود تا ظروف آزمایشگاهی را به طور محکم در جای خود نگه دارد ، بعضی از صنعت کاران از مثلث چینی برای ایجاد پروژه های صنعت گری استفاده می کنند ، به عنوان مثال یک صنعت کار ممکن است یک قطعه شیشه ی هنری را روی آن به حالت تعادل قرار دهد و سپس آن را با دست رنگ کند. پورسلین ، چینی ، شیشه ، چوب و سنگ صابون را همگی می توان بر روی یک مثلث نسوز قرار دارد و سپس جزییات هنری و لعاب ها را به اتمام رساند.
این مثلث از خاک رس تشکیل شده است که حول یک آرمیچر مثلثی شکل از سیم نازک کشیده شده است.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

قیمت مثلث نسوز آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت مثلث نسوز می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است