ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

کیسه ی نمونه گیری گاز برای جمع آوری نمونه های کلی هوا برای گاز دفن زباله ، گاز خاک و موارد کاربردی منبع ثابت به کار گرفته می شود. کیسه ها می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند که از نظر ویژگی های پایداری و تمیزی می توانند متفاوت باشند. به طور کلی ، کیسه ی نمونه گیری گاز بهترین گزینه برای پروژه هایی هستند که در آن آنالیز ترکیباتی در محدوده یک میلیون بخش حجمی صورت می گیرد. از آن ها می توان برای جمع آوری ترکیبات گوگردی استفاده کرد ولی تنها اگر لوازم مربوطه غیر فلزی ( به عنوان مثال پلی پروپلین ، تفلون یا نایلونی ) باشد.

کیسه ی نمونه گیری هوا مجهز به یک شیر هستند که اجازه به پر شدن آن ها می دهد. جمع آوری نمونه نیاز به یک مخرج نمونه گیری تحت فشار یا یک پمپ با سرعت پایین جریان دارد. کیسه همان طور که نمونه ی گازی به درون کشیده می شود ، حجیم می شود. زمانی که نمونه به میزان حجم مورد نظر جمع آوری شد ، شیر بسته می شود و کیسه به آزمایشگاه برگردانده می شود.

مواد سازنده ی کیسه را باید براساس کاربرد هایی که کیسه دارد انتخاب کرد. کیسه های متداول نمونه گیری هوا شامل فیلم Tedlar (یک فلوروبسپار ) و FlexFoil می شوند.

کیسه ی نمونه گیری تدلر Tedlar

کیسه های تدلر Tedlar ممکن است برای جمع آوری نمونه های حاوی حلال های متداول ، هیدروکربن ها ، حلال های کلری شده ، ترکیبات گوگردی ، گاز های جوی و بیوژنیک و بسیاری از دسته های دیگر ترکیبات استفاده شوند.

کیسه ی نمونه گیری هوا

استفاده از یک کیسه برای جمع آوری یک نمونه هوا به طور معمول شامل نمونه گیری ” فعال ” می شود ، برخلاف یک کنیستر خلاء که به آسانی با باز کردن شیر به صورت ” منفعل ” پر می شود. برای پر کردن یک کیسه ی نمونه گیری معمولا دو روش وجود دارد : یک پمپ یا یک نمونه بردار ششی ( lung sampler ).

نمونه گیری با پمپ 

متداول ترین روش برای پر کردن یک کیسه پر کردن یک پمپ کوچک با سرعت هایی پایین جریان و لوله گذاری برای پر کردن کیسه است. کمپانی Eurofins Air Toxics پمپی ارائه نمی دهد ولی پمپ ها را می توان از فراهم کنندگان تجهیزات مختلف اجاره کرد یا از کارخانه هایی نظیر SKC یا Gilian خریداری کرد.

نمونه گیری با نمونه بردار های ششی

از یک ” نمونه بردار ششی ” می توان برای پر کردن یک کیسه استفاده کرد. گرچه استفاده از آن از به کار گیری پمپ اندکی پیچیده تر است ، ولی مزیت اصلی پر کردن یک کیسه با آن اجتناب از آلودگی بالقوه ی پمپ می باشد.

مواردی که به هنگام کار با کیسه ی نمونه گیری باید لحاظ کرد

 • بیشتر از دو سوم کیسه را پر نکنید
 • کیسه ی Tedlar را از نور خورشید دور نگه دارید
 • از کیسه محافظت کنید
 • برچسب کیسه را از اطلاعات لازم پر کنید
 • یک کیسه ی ” پشتیبان ” فراهم کنید
 • از آلودگی دوری کنید
 • ترکیبات خطرناک را به عنوان نمونه در کیسه قرار ندهید

 

 

 

قیمت کیسه نمونه گیری گاز

برای اطلاع از قیمت کیسه نمونه برداری گاز می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  دیدگاه ها بسته شده است