ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

گلیسرول ( گلیسیرین ) یک ترکیب پلیول ( الکل قند ) محسوب می شود . گلیسیرین ماده ای بدون رنگ ، بدون بو ، چسبناک است که مزه ای شیرین و غیر سمی دارد . از آن در صنعت غذا به میزان زیادی به عنوان یک شیرین کننده و جاذب رطوبت و در فرمول های ساخت دارو ها به کار گرفته می شود . گلیسیرین سه گروه هیدروکسیل دارد که مسئول حلال بودن آن در آب و ذات رطوبت دوست آن است . این ترکیب پلیول را می توان بنیاد تمامی لیپید هایی دانست که به نام تری گلیسیرید معروف هستند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

این ترکیب یا می تواند سنتزی باشد یا از گیاهان ( معمولا سویا یا نخل ) یا حیوانات ( معمولا پیه نهنگ ) نتیجه گرفته شده باشد . میزان تولید سالیانه‎ ی این ترکیب به تنهایی در ایالات متحده از سال 2000 تا 2004 تقریبا هر ساله 950 هزار تن بوده است . تولید این الکل قند به دنبال اجرای دستورالعمل سوخت های زیستی اتحادیه اروپا ( 2003/30/EC ) بالا خواهد رفت ، که نیازمند جایگزینی 5.75 درصد سوخت های پترولیوم با زیست سوخت ها در سراسر کشور های عضو تا سال 2010 است ، به این علت که گلیسیرین یک محصول فرعی در تولید زیست سوخت ها محسوب می شود . پیش بینی شده که تا سال 2020 ، ساخت این ترکیب بیشتر از 6 برابر میزان مورد نیاز باشد .

منبع های مختلف گلیسیرین

از چربی ها و روغن ها

تری گلیسیرید های پیدا شده در چربی ها و روغن ها در تعریف استر های گلیسیرین با اسید های کربوکسیل زنجیره طویل محسوب می شوند ، هیدرولیز یا ترنس استریفیکیشن این تری گلیسیرید ها سبب تولید مقادیر استوکیومتری گلیسیرین می شود .

گلیسیرین سنتزی

این ترکیب اشاره به مواد به دست آمده از منابع غیر تری گلیسیریدی دارد . این ترکیب ممکن است هم چنین از طریق مسیر های گوناگون از پروپیلین به وجود می آید . فرآیند اپی کلروهیدرین مهم ترین آن ها به شمار می رود ، این فرآیند شامل کلریناسیون پروپیلن برای تولید آلیل کلرید می شود که با هیپوکلریت به دی کلروهیدرین ها اکسیده شده و با یک باز قوی واکنش می دهد تا اپی کلروهیدرین را تولید کند . اپی کلروهیدرین سپس برای ایجاد گلیسیرین هیدرولیز می شود . فرآیند های فاقد کلرین از پروپیلن شامل سنتز گلیسیرین از آکرولئین و اکسید پروپیلن می شوند .

جنبه های کاربردی گلیسیرین

این دارو به عنوان یک مرطوب کننده به منظور درمان یا ممانعت از پوست خشک ، زیر ، نا هموار ، خارش دار و آزردگی های کم اهمیت پوست ( به عنوان نمونه سوختگی های پوستی ناشی از اشعه درمانی ، جوش کهنه بچه ) به کار گرفته می شود . امولینت ها موادی هستند که پوست را ملایم و مرطوب می کنند و سبب کاستن خارش و پوسته شدن آن می شوند . برخی از محصولات ( پلترولاتوم سفید ، اکسید روی ) اکثرا برای محافظت از پوست در برابر آزردگی به کار گرفته می شوند .

به شکل منظم از این دارو برای بیشترین بهره را بردن استفاده کنید . اکثر مرطوب کنندگان برای به خوبی کار کردن نیازمند آب هستند . این محصول را پس از حمام یا دوش گرفتن در حین این که هنوز پوست مرطوب است ، به کار ببرید . برای پوست های بسیار خشک ، دکتر شما باید به شما تعلیم دهد که پیش از استفاده از این محصول ناحیه ی مورد نظر را خیس کنید . حمام / دوش گرفتن طولانی ، با آب داغ و مکرر می تواند سبب بدتر شدن وضعیت پوست خشک شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی  گلیسیرین مرک از کمپانی merck آلمان و نیز  گلیسیرین سیگما آلدریچ موجودند

قیمت  گلیسیرین

برای اطلاع از قیمت  گلیسیرین آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است