گلوکومتر
گلوکومتر | خرید گلوکومتر | فروش گلوکومتر
آوریل 1, 2016
دوربین حرارتی
دوربین حرارتی | خرید دوربین حرارتی | فروش دوربین حرارتی
آوریل 3, 2016

لوله آزمایش پلاستیکی | خرید لوله آزمایش پلاستیکی | فروش لوله آزمایش پلاستیکی

لوله آزمایش پلاستیکی

از لوله آزمایش پلاستیکی علاوه بر این که به عنوان قسمت حلقوی انعطاف پذیر یک پمپ پریستالتیک استفاده می شود در بسیاری از اهداف آزمایشگاهی نیز به کار گرفته می شود . در کروماتوگرافی از آن به عنوان برای رساندن شوینده از پمپ به ستون کروماتوگرافی ، از ستون به آشکار ساز و در نهایت از آشکار ساز به جمع کننده استفاده می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع لوله آزمایش

 

 

انواع مختلفی از لوله آزمایش پلاستیکی ارزان که از مواد مختلفی ساخته شده اند برای استفاده ی آزمایشگاهی موجود هستند . مواد مختلف دارای ویژگی های فیزیکی متفاوت و قابلیت های شیمیایی گوناگون هستند . لوله های وینیلی ارزان ترین هستند و بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرند . این لوله ها نرم ، انعطاف پذیر و شفاف هستند . استفاده از لوله آزمایش پلاستیکی وینیلی برای بسیاری از محلول های آبی از جمله اسید ها و باز های رقیق عالی است . لوله های وینیلی را نباید با حلال های آلی به کار برد چون مواد پلاستیکی حل شده در وینیل به حلال مهاجرت کرده و با گذشت زمان از دوام لوله کاسته می شود .

لوله آزمایش پلاستیکی سیلیکونی نرم ترین و انعطاف پذیر ترین لوله ها هستند .لوله آزمایش پلاستیکی سفید نیمه مات هستند و شما می توانید ببینید نور از میان آن عبور می کند و به آسانی کاوی ( گوژی ) سطح حلال را در آن مشاهده کنید . بر خلاف لوله ی وینیلی ، در بین مواد سازنده ی لوله مواد پلاستیکی حل نشده قرار دارد و لوله سیلیکون های پلیمر از شده ی خالص هستند . چنین چیزی باعث می شود استفاده از آن ها برای اکثر حلال ها به ویژه زمان استفاده در دمای اتاق و با زمان های کوتاه تماس ( کمتر از 24 ساعت ) مناسب باشد .

لوله ی پلی اتیلن یک لوله ی نیمه محکم است . به شکل بارزی می تواند به نسبت لوله های سیلیکونی و وینیلی فشار های بالا را تحمل کند . در حالی که هنوز یک لوله ی نیمه مات است ، به نسبت سیلیکون بیشتر مات است و تشخیص موقعیت کاوی سطح مایع یا یک حباب مایع سخت تر می تواند باشد . لوله ی پلی اتیلنی برای سر هم بندی یک سیستم کروماتوگرافی فشار پایین ایده آل است . سختی بیشتر این لوله زمانی که با لوله ی وینیلی مقایسه می شود باعث می شود لایه بندی و ظاهر آن تمیز تر و سازماندهی تر باشد .

لوله آزمایش پلاستیکی نوع FEP ( فلوئوردار اتيلن پروپيلن ) از نظر شیمیایی بسیار خنثی و هم چنین نیمه محکم است . می تواند فشار را مشابه با لوله ی پلی اتیلنی تحمل کند . نسبت به هر نوع حلال کروماتوگرافی مقاوم است و زمان استفاده از حلال های آلی به ویژه مفید است .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع لوله آزمایش

 

 

قیمت لوله آزمایش پلاستیکی

برای اطلاع از قیمت لوله آزمایش پلاستیکی  می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.2 stars
    4.2 / 5 (5 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است