ارائه دهندگان این محصول 


استون آزمایشگاهی ( به شکل اصولی پروپانون نام دارد ) ترکیبی آلی با فرمول شیمیایی (CH3)2CO است . این ترکیب بی رنگ ، فرار ، مایعی اشتعال پذیر و ساده ترین نوع کتون به شمار می رود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

استون امکان ترکیب با آب را دارد و به عنوان یک حلال مهم استفاده می شود ، معمولا برای تمیز کردن اقلام گوناگون در آزمایشگاه . حدود 6.7 میلیون تن استون در سراسر جهان در سال 2010 به طور کلی برای به کارگیری به عنوان یک حلال و تولید متیل متاکریلات و بیسفنول ای ( bisphenol A )  ، تولید شده است . کاربرد های آشنای آن در محیط خانگی به عنوان یک ترکیب فعال در پاک کردن لاک ناخن و یک تینر رنگ است .

استون در بدن انسان از طریق فرآیند های نرمال متابولیک تولید و به سمت بیرون هدایت می شود . استون معمولا در خون و ادرار به چشم می خورد . افراد مبتلا به دیابت به مقادیر بیشتری آن را تولید می کنند . تست های سمیت زاد و ولدی مشخص می کنند که استون پتانسیل اندکی به منظور بروز مشکلات تولید و مثلی است . زنان باردار ، مادران شیرده و کودکان سطوح بالاتری از استون را در بدن خود دارند . رژیم های غذایی کتوژنیک که در بدن باعث افزایش میزان استون می شوند برای مقابله با حملات صرع در کودکان و نوزادانی که از صرع مقاوم به درمان رنج می برند ، به کار گرفته می شوند .

استون آزمایشگاهی

استون آزمایشگاهی در قالب یک حلال قطبی ، آپروتیک در دسته ای از واکنش های آلی استفاده می شود . استفاده از حلال استون برای اکسیداسیون جونز ( Jones Oxidation ) اهمیت دارد . این ترکیب  با آب یک آزئوتروپ را شکل نمی دهد . استون یک حلال متداول برای شستشوی شیشه آلات آزمایشگاهی به سبب پایین بودن قیمت و فرار بودن آن است . بر خلاف استفاده ی معمول از آن به عنوان یک عامل خشک کننده فرض شده ، استون به استثنای رقیق سازی انبوه در این زمینه موثر نیست . استون را می شود با یخ خشک تا دمای −78 °C بدون یخ زدن خنک کرد ، حمام های یخ خشک / استون به شکل معمول برای انجام واکنش ها در دما های کم به کار گرفته می شوند .

استون تحت نور ماورای بنفش فلورسانت است و بخار آن را می شود به عنوان یک دنبال کننده ی فلورسانت در آزمایش های جریان مایع استفاده کرد .

استفاده های پزشکی و آرایشی استون

استون در گروه گسترده ای از کاربرد های آرایشی و پزشکی به کار گرفته می شود و هم چنین به عنوان یک ترکیب در مواد افزودنی غذایی و بسته بندی غذا استفاده می شود . متخصصین پوست از استون با الکل برای درمان آکنه برای پوست اندازی پوست خشک استفاده می کنند .

استون به شکل متداول در پوست اندازی شیمیایی به کار گرفته می شود . معرف های متداول استفاده شده امروزی برای پوست انداز های شیمیایی شامل آکریلیک اسید ، اسید گلیکولیک ، اسید سالیسلیک 30 درصد در اتانول و اسید تری کلرواستیک ( TCA ) می شوند . پیش از پوست اندازی شیمیایی ، پوست پاک و چربی اضافی در فرآیندی به اسم چربی زدایی حذف می شود . استون ، Septisol ، یا ترکیبی از این معرف ها معمولا در این فرآیند به کار گرفته می شوند .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استون آزمایشگاهی مرک از کمپانی merck آلمان و نیز استون آزمایشگاهی سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت استون آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت استون آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است