گاما کانتر
گاما کانتر | خرید گاما کانتر | فروش گاما کانتر
فوریه 7, 2016
بارومتر
بارومتر | خرید بارومتر | فروش بارومتر
فوریه 10, 2016

روپوش آزمایشگاهی | روپوش پزشکی | خرید روپوش آزمایشگاهی | فروش روپوش آزمایشگاهی

روپوش آزمایشگاهی

یک روپوش آزمایشگاهی یا روپوش سفید یک روپوش به طولی تا زانو ها است که توسط متخصصین در زمینه های پزشکی یا توسط آن دسته از افرادی که کار آزمایشگاهی انجام می دهند پوشیده می شود . 

 

مشاهدۀ انواع روپوش آزمایشگاهی
 

 

این روپوش از لباس آن ها محافظت کرده و هم چنین به عنوان یک یونیفرم ساده عمل می کند . این پوشش از یک پارچه ی کتانی ، نخی سفید رنگ یا ترکیب پلی استر نخ ساخته شده است که اجازه ی شستشوی آن در دمای بالا و تمیز کردن آن را ممکن می سازد . روپوش های مشابهی نمادی از یادگیری در آرژانتین هستند ، به طوری که آن جا توسط دانشجویان پوشیده می شوند . در تونس و موزامبیک ، معلمان روپوش سفید برای محافظت از لباس هایشان از گچ می پوشند .

روپوش آزمایشگاهی در کار آزمایشگاهی

روپوش آزمایشگاهی زمان استفاده در آزمایشگاه در برابر ریزش تصادفی مایعات به عنوان مثال اسید ها شخص را محافظت می کنند . در این مورد آن ها معمولا دارای آستین های بلند هستند و از یک ماده ی جاذب ، نظیر نخ ، ساخته شده اند تا کاربر از ماده ی شیمیایی در امان باشد . بعضی از روپوش های آزمایشگاهی دارای دکمه هایی در انتهای آستین ها هستند تا دور مچ بسته شوند تا آستین ها به ظروف آزمایشگاهی حاوی مواد شیمیایی آزمایشگاهی گیر نکند. روپوش های آزمایشگاهی آستین کوتاه نیز وجود دارند که زمانی استفاده می شوند که حفاظت از موادی نظیر اسید غیر ضروری است و یک سری از دانشمندان نظیر میکروبیولوژیست ها طرفدار آن ها هستند چون شستشوی بازو ها ساده می شود ( یک کار مهم در میکروبیولوژی ) .

روپوش های Howei ، برای امنیت بیشتر ، یک نوع از روپوش آزمایشگاهی به اسم روپوش آزمایشگاهی نوع Howei استفاده می شود . چنین اسمی بعد از گزارشی مرسوم شد که توسط دپارتمان امنیت اجتماعی و سلامت بریتانیا به سرپرستی J. W. Howie در سال 1978 به منظور به قانون در آوردن اعمال استاندارد آزمایشگاهی بالینی ارائه شد . در میان استاندارد های وضع شده پوشش محافظتی بود ، به همین منظور یک نوع روپوش آزمایشگاهی تمام پوشاننده که بیش از یک صد سال در بریتانیا استفاده می شد اسم روپوش Howei را به خود گرفت که نشان از تهیه ی این گزارش داشته باشد . دارای دکمه های در سمت چپ ، قسمت های ارتجاعی پوشاننده ی مچ و یک یقه ی چینی ( مخصوص مامورین عالی رتبه در چین باستان ) است که بسیار مشابه با یونیفرم یک سر آشپز است . طراحی آن به منظور به حداقل رسانی تماس پاتوژن با لباس های بیرون فرد مورد نظر بوده است .

 

 

مشاهدۀ انواع روپوش آزمایشگاهی
 

 

قیمت روپوش آزمایشگاهی 

برای اطلاع از قیمت روپوش آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است