ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

اتانول آزمایشگاهی که به شکل معمول اتیل الکل ، الکل نوشیدنی یا به سادگی الکل نامیده می شود نوع اصلی الکلی است که در نوشیدنی های الکلی به چشم می خورد و به وسیله ی تخمیر قند ها توسط مخمر ها به وجود می آید . اتانول یک مخدر اعصاب و روان گردان است و قدیمی ترین داروی نشئه آوری محسوب می شود که به وسیله ی انسان مورد استفاده قرار می گیرد . مصرف آن هنگامی که به مقدار شایسته ای باشد ، می تواند سبب مستی ناشی از مصرف الکل شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

جنبه های کاربردی اتانول آزمایشگاهی

ضد عفونی کننده

در پاک کننده های پزشکی اتانول به کار گرفته می شود و متداول ترین ژل های ضد عفونی کننده ی دست ، دارای غلظت 62 درصدی آن هستند . اتانول با از ریخت انداختن ساختار پروتئین ها و حل کردن لیپید های ارگانیسم ها ، آن ها را از حذف می کند و یک عامل موثر بر علیه اکثر باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها به شمار می رود ، ولی اتانول علیه هاگ های باکتریایی اثری ندارد .

ضد سرفه

از اتانول استفاده ی زیادی در حوزه ی پزشکی بالینی و بر روی پیشخوان داروخانه ها به عنوان یک داروی ضد سرفه می شود .

پادزهر

اتانول ممکن است به عنوان پادزهر برای درمان مسمویت با متانول و اتیلن گلیکول استفاده شود .

حلال پزشکی

اتانول ، معمولا در غلظت های بسیار بالا ، برای حل کردن تعداد زیادی از دارو های پزشکی غیر حل شونده در آب و ترکیبات مرتبط با آن ها استفاده می شود . آماده سازی های اختصاصی مایع دارو های سرما خوردگی و سرفه ، آﻧﺎﻟﮋزﻳﻚ ها و شوینده های دهان ممکن است در غلظت های 1 تا 25 درصد اتانول حل شوند و افرادی که واکنش های شدیدی با اتانول شکل می دهند ، همانند با واکنش های تنفسی القا شده به وسیله ی الکل ، ممکن است نیاز به دوری از اتانول داشته باشند .

الکل دناتوره شده

نوشیدنی های الکلی و اتانولی خالص به دلیل قرار گرفتن در دسته ی دارو های روان گردان ، مجازات شدیدی در پی دارند ، ولی اتانول جنبه های کاربردی زیادی دارد که شامل مصرف به وسیله ی انسان ها نمی شود . به منظور کم کردن مجازات استفاده از این موارد ، اکثر حوزه های قضائی هنگامی که یک عامل به اتانول افزوده شود تا آن را برای نوشیدن غیر مناسب کند ، از مجازات چشم پوشی می کنند . این عوامل معرف های تلخ کننده نظیر دناتونیوم بنزوات و سم هایی نظیر متانول ، نفتا و پیریدن را در بر می گیرد . محصولات این ترکیبات الکل دناتوره شده نامیده می شود .

الکل مطلق

الکل بی آب یا مطلق اشاره به اتانولی با محتوای آبی کم دارد . خلوص متفاوتی از اتانول با محتوی حداکثر آب از 10 درصد تا سطوح چند بخش میلیون وجود دارد .

Rectified spirit ( عرق دو آتشه )

عرق دو آتشه ، یک ترکیب آزئوتروپیک اتانول 96% با محتوای آب 4 درصد ، در عوض اتانول غیر آبی است که در راستای اهداف مختلفی به کار گرفته می شود . Wine spirits در حدود 94% اتانول دارد . در اتانول های آزمایشگاهی 95 درصدی ناخالصی ها متفاوت است.

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی اتانول مرک از کمپانی merck آلمان و نیز اتانول سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت اتانول مرک

برای اطلاع از قیمت اتانول آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است