یک مگنت آزمایشگاهی یک میله ی مغناطیسی است که در مایع قرار داده می شود و عمل هم زدن را به وجود می آورد. حرکت مگنت آزمایشگاهی توسط آهن ربای چرخشی دیگری یا گروهی از الکترومگنت ها در دستگاه همزن که در زیر ظرف حاوی مایع قرار گرفته اند ، کنترل می شود. مگنت آزمایشگاهی معمولا با تفلون یا خیلی کم با شیشه روکش دار می شوند. روکش های شیشه ای برای فلزات قلیایی مایع ( به جز آب قلیایی که باعث خوردگی شیشه می شود ) و محلول های فلزی قلیایی در محلول یا بخار آمونیاک استفاده می شود. هر دو روکش از نظر شیمیایی خنثی هستند و مخلوط واکنشی که در آن قرار می گیرند را آلوده نمی کنند و یا با آن واکنش نمی دهند.

انواع مگنت آزمایشگاهی مغناطیسی

مگنت های آزمایشگاهی مغناطیسی هشت ضلعی با حلقه ی محوری یکپارچه متداول ترین شکل دیده شده هستند. ساختار از هم گسیخته ی آن ها سطح تماس فوق العاده تر و آشفتگی بیشتری ، در مقایسه با سطح صاف مگنت های آزمایشگاهی استوانه ای ، به وجود می آورد. حلقه ی محوری کمک به کاهش اصطکاک و کم کردن صدا های پشت سر هم و تند می کند.

 مگنت آزمایشگاهی هشت ضلعی شرکت spinfinity: شکل هشت ضلعی هم چنین برای خط محصول کمپانی spinfinity انتخاب شده بوده است. مگنت های آزمایشگاهی مغناطیسی این کمپانی هم چنین دارای یک قالب پلاستیک فشرده هستند که باعث می شود در مایعات آبکی دوام بیشتری داشته باشند. خیلی سریع می توان مگنت های آزمایشگاهی این کمپانی را به واسطه ی پوشش روشن ارغوانی رنگ شان شناسایی کرد.

هشت ضلعی – آهن ربای ساخته شده از عناصر نادر زمین: انرژی مغناطیسی شگفت انگیز آهن ربا های نادر زمین ( ساماریوم کبالت ) جفت شدگی قوی با آهن ربا های کنترلی به وجود می آورند که باعث کاهش از دست رفتن کنترل در محلول های چسبنده یا هم زدن با سرعت بالا می شود. روکش جنس تفلون رنگ سبز آن ها باعث می شود شناسایی آن ها در آزمایشگاه ساده باشد.

سطوح چند ضلعی کثیر الاضلاعی یا کثیر الاضلاعی غول پیکر باعث افزایش آشفتگی به نسبت مگنت آزمایشگاهی استوانه ای صاف می شوند. از آن ها می توان برای هم زدن حجم های قابل توجه در ظروف بزرگ نظیر تانک ها یا چلیک ها استفاده کرد. وجود حلقه ی محوری در آن ها ممکن است به چشم بخورد و ممکن است به چشم نخورد که وجود آن باعث کاهش اصطکاک و صدای پشت سر هم و تند می شود.

 

 

قیمت مگنت آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت مگنت آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  دیدگاهتان را بنویسید