ارائه دهندگان این محصول 


کلرید منیزیم نام یک ترکیب شیمیایی با فرمول MgCl2 است و شکل های آب دار آن به صورت MgCl2(H2O)x می باشند . این نمک ها معمولا هالید های یونی می باشند و در نتیجه بسیار در آب حلال هستند . کلرید منزیم آب دار را می توان از آب شور یا آب دریا استخراج کرد . در آمریکای شمالی ، کلرید منیزیم به صورت عمده از آب شور دریاچه ی نمک بزرگ ( دریاچه ی نمک یوتا ) تولید می شود . استخراج آن در فرآیندی مشابه با استخراج از دریای مرده در دره ی اردن صورت می گیرد . منیزیم کلرید ، همانند با بیسکوفیت معدنی طبیعی ، هم چنین از بستر های باستانی دریا ها استخراج می شود ، به عنوان مثال بستر دریای Zechstein در شمال غربی اروپا .

منابع کلرید منیزیم

مقداری از منیزیم کلرید از تبخیر خورشیدی اب دریا ساخته می شود . منیزیم کلرید غیر آبی پیش ماده ی اصلی فلز منیزیم است که در مقدار زیادی تولید می شود . کلرید منیزیم آب دار شکلی است که به آسانی موجود است . کلرید منیزیم بیشتر از همه به منظور کنترل گرد و غبار و پایدارسازی جاده استفاده می شود . دومین استفاده ای که بیشتر از همه از آن می شود به منظور کنترل یخ است . علاوه بر تولید فلز منیزیم ، کلرید منیزیم هم چنین برای یک سری کاربرد های متعدد دیگر نیز استفاده می شود یعنی : کود ، مکمل معدنی برای حیوانات ، تفصیه ی فاضلاب ، آب دریای مصنوعی ، نساجی ، صنعت کاغذ ، عامل های ضد آتش ، سیمان و انجماد آب شور . در ترکیب با اکسید منیزیم آب دار ، کلرید منیزیم یک ماده ی سخت به اسم سیمان سورل شکل می دهد .

منزیم در مقادیر طبیعی خود در آب دریا بین 1250 mg/L و 1350 mg/L است . ( تقریبا 3.7 درصد کل محتوای معدنی آب دریا ) . مواد معدنی دریای مرده حاوی نسبت های بیشتری از منیزیم کلرید هستند ( 50.8 درصد ) . کربنات ها و کلیسم برای رشد مرجان ها ، جلبک های مرجانی ، صدف های خوراکی و بی مهرگان ضروری هستند . منیزیم را می توان توسط گیاهان خانواده ی شاه پسند و استفاده از آب آهک بیش از حد استخراج کرد .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی کلرید منیزیم مرک از کمپانی merck آلمان و نیز کلرید منیزیم سیگما آلدریچ موجودند

قیمت کلرید منیزیم ؛

برای اطلاع از قیمت کلرید منیزیم می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است