اکسید منگنز ( VII ) ( هپتوکسید منگنز ) یک ترکیب معدنی با فرمول Mn2O7 است . این مایع فرار بسیار واکنش دهنده است و اغلب اوقات مورد بحث قرار می گیرد تا این که به عمد آماده شود . این ترکیب یک اکسید کننده ی خطرناک است و ابتدا در سال 1860 شرح داده شد . این ترکیب اسید آن هیدرید ، اسید پرمنگنیک است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد اکسید منگنز

اکسید منگنز ( IV ) یک ترکیب معدنی با فرمول MnO2 است . این جامد قهوه ای یا مشکی رنگ به صورت طبیعی به عنوان پیرولوسیت معدنی دیده می شود که سنگ معدن اصلی منگنز و جزئی از کلوخه های منگنزی است . استفاده ی اصلی از MnO2 برای باتری های سلول خشک ، نظیر باتری آلکالاین و باتری روی-کربن است . MnO2 هم چنین به عنوان یک رنگ دانه و به عنوان یک پیش ماده برای سایر ترکیبات منگنزی ، نظیر KMnO4 استفاد می شود . از آن به عنوان معرفی در سنتز آلی ، به عنوان مثال برای اکسیداسیون MnO2 استفاده می شود که α polymorph می تواند طیفی از اتم ها ( و هم چنین مولکول های آب ) را در ” کانال ها ” یا ” تونل های ” بین هشت ضلعی اکسید منیزیم جا دهد . توجه ی قابل توجهی نسبت به α-MnO2 به عنوان یک کاتد احتمالی برای باتری های یونی لیتیومی وجود دارد .

اکسید منگنز ( III ) یک ترکیب شیمیایی با فرمول Mn2O3 است . Mn2O3 بر خلاف سایر اکسید های فلزی انتقالی است که ساختار corundum (Al2O3) را نمی پذیرد . دو شکل از آن معمولا شناخته شده است ، α-Mn2O3  و γ-Mn2O3 گرچه یک شکل با فشار بالا با ساختار CaIrO3 نیز گزارش شده است . اکسید منگنز ( II ، III ) یک ترکیب شیمیایی با فرمول Mn3O4 است . منگنز در دو حالت اکسیداسیون +2 و +3 دیده می شود و این فرمول گاهی اوقات به شکل MnO.Mn2O3 نوشته می شود . Mn3O4 در طبیعت به عنوان هاسمانیت ( hausmannite ) معدنی پیدا می شود .

اکسید منگنز ( II ) یک ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی MnO است . این ترکیب کریستال های سبز رنگی شکل می دهد . این ترکیب به مقدار وسیع به عنوان بخشی از کود ها و افزودنی های غذایی تولید می شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی اکسید منگنز مرک از کمپانی merck آلمان و نیز اکسید منگنز سیگما آلدریچ موجودند

قیمت اکسید منگنز ؛

برای اطلاع از قیمت منگنز اکسید می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است