ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

مواد شیمیایی مرک محصول یکی از شرکت های مشهور مواد شیمیایی می باشد. شرکت مرک یکی از کمپانی های مشهور در ساخت محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی با فن آوری و کیفیت بالا در زمینه های پزشکی ، علوم زیستی و مواد شیمیایی با فن آوری بالا می باشد. حدود 39 هزار کارگر در 65 کشور آلمان برای بهبود کیفیت زندگی بیماران در حال کار هستند تا اینکه مشتریان ما موفقیت بیشتری به دست آورند و کمک به مواجه شدن با چالش های جهانی شود.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

در سال 2014 میزان درآمد کلی مرک 11.5 بیلیون یورو در سه بخش کاری اش بوده است یعنی : سلامت و پزشکی ، علوم زیستی و مواد شیمیایی مرک با فن آوری بالا.

مواد شیمیایی مرک شناخته شده و جا افتاده در سراسر جهان می باشند. خواه می خواهد این کالا ها منشا پزشکی یا زیستی داشتند باشند ، کالا هایی برای ایمنی درمانی آلرژن ، کریستال های مایع برای صفحات نمایش LC ، پیگمن های مرک برای روکش گذاری ، راه حل های آزمایشگاهی برای تحقیقات بیوتکنولوژی و دارویی و هم چنین صنایع پرینت و پلاستیک سازی باشند ، به هر حال محصولات و خدمات مواد شیمیایی مرک در همه جا مورد اعتماد بالای افراد و صنایع هستند.

مرک قدیمی ترین کمپانی شیمیایی و دارویی جهان است. از زمان 1668 نام ما با موفقیت کاری ، نو آوری و کار آفرین مسئول مساوی بوده است. تا به امروز خانواده ای که بنیان گذار این شرکت بوده است اکثریت سهام آن را در اختیار دارد.

مرک حقوق جهانی که در قبال نام و برند مرک است در اختیار دارد. تنها در کانادا و ایالت متحده استثناء است که مرک با نام EMD شناخته می شود.

Merck Millipore

شرکت تجاری Merck Millipore تولید کننده اصلی مواد شیمیایی مرک در دنیا ، در ماه ژولای 2010 به دنبال کسب حق مالکیت کامل کمپانی آمریکایی Millipore ایجاد شد. این شرکت تمامی فعالیت های Millipore را و قسمت های مهم بخش سابق مرک در رابطه با مواد شیمیایی مرک گرید علوم زیستی و دارای فن آوری بالا را انجام می دهد. شرکت تجاری Merck Millipore تولید کننده مواد شیمایی مرک دارای سه واحد تجاری است یعنی : علم زیستی ، محلول ها و مواد شیمیایی مرک آزمایشگاهی و راه حل های فرآیندی. واحد تجاری علوم زیستی تخصیص یافته است به محلول ها و معرف ها و مواد شیمیایی مرک به منظور تحقیقات پروتئینی و سیتولوژی ، محلول های کشت سلول و هم چنین کالا ها و خدماتی به منظور توسعه ی عامل های زیست دارویی.

حوزه فعالیت های محلول های آزمایشگاهی شامل مواد شیمیایی مرک آزمایشگاهی و دیگر مواد به منظور تحقیق، علم و صنعت ، کالا ها و خدماتی برای نمونه برداری و ساخت کیت های آزمایشگاهی برای صنایع دارویی و غذایی و شناخت بیماری می شود. راه حل های فرآیندی تمرکز بر محصولات و خدماتی برای تولید مواد شیمیایی مرک و عامل های زیست دارویی دارند.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

قیمت مواد شیمیایی مرک

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.9 stars
    4.9 / 5 (43 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است