ارائه دهندگان این محصول 


کلرید جیوه ( I ) ترکیبی شیمیایی با فرمول Hg2Cl2 است . هم چنین به عنوان کالومل ( یک فرم معدنی که بسیار کم در طبیعت پیدا می شود ) یا کلرید مرکوری شناخته می شود ، این جامد سفید رنگ یا سفید – زرد رنگ است . هم چنین جزء الکترود های مرجع در الکتروشیمی است . این جامد شفاف سفید یک معرف آزمایشگاهی و یک ترکیب مولکولی است . زمانی از آن برای درمان سیفیلیس استفاده می شد ، دیگر به دلیل سمیت جیوه و موجودیت راه های درمانی بهتر ، کاربرد درمانی ندارد .

کاربرد های کلرید جیوه

کاربرد اصلی کلرید جیوه کاتالیزوری برای تبدیل استیلین به کلرید وینیل ، پیش ماده ای برای پلی وینیل کلرید است .

به عنوان یک معرف شیمیایی

جیوه کلرید اغلب اوقات به منظور شکل دادن آلیاژ جیوه با فلزات نظیر آلومینیوم ، استفاده می شود . به دنبال استفاده از یک محلول آبی کلرید جیوه بر روی آلومینیوم ، نوار های آلومینیومی سریعا توسط یک لایه ی نازک از آلیاژ جیوه پوشانده می شوند .

استفاده در عکاسی

کلرید ( I ) جیوه به عنوان یک تشدید کننده ی عکاسی به منظور تولید تصاویر مثبت در فرآیند کولودیون سال های 1800 استفاده می شده است .

استفاده از نگهداری

به منظور نگهداری نمونه های زیستی و انسانی در طول اواخر دهه ی قرن 19 و اوایل قرن بیستم میلادی ، موارد مورد نظر در ” محلول جیوه ” غوطه ور شده و یا با آن رنگ می شدند .

کاربرد کلرید جیوه در پزشکی

جیوه کلرید به منظور ضد عفونی کردن جراحات توسط پزشکان عرب در قرون وسطی استفاده می شده اند . استفاده از آن تا قرن بیستم توسط پزشکان عرب ادامه یافت ، تا این که از نظر پزشکی مدرن استفاده از آن با خطر همراه بود .

 

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی کلرید جیوه مرک از کمپانی merck آلمان و نیز کلرید جیوه سیگما آلدریچ موجودند

قیمت کلرید جیوه ؛

برای اطلاع از قیمت کلرید جیوه می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است