ارائه دهندگان این محصول 


کلرید جیوه ( I ) ترکیبی شیمیایی با فرمول Hg2Cl2 است . هم چنین به عنوان کالومل ( یک فرم معدنی که بسیار کم در طبیعت پیدا می شود ) یا کلرید مرکوری شناخته می شود ، این جامد سفید رنگ یا سفید – زرد رنگ است . هم چنین جزء الکترود های مرجع در الکتروشیمی است . این جامد شفاف سفید یک معرف آزمایشگاهی و یک ترکیب مولکولی است . زمانی از آن برای درمان سیفیلیس استفاده می شد ، دیگر به دلیل سمیت جیوه و موجودیت راه های درمانی بهتر ، کاربرد درمانی ندارد .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های کلرید جیوه

کاربرد اصلی کلرید جیوه کاتالیزوری برای تبدیل استیلین به کلرید وینیل ، پیش ماده ای برای پلی وینیل کلرید است .

به عنوان یک معرف شیمیایی

جیوه کلرید اغلب اوقات به منظور شکل دادن آلیاژ جیوه با فلزات نظیر آلومینیوم ، استفاده می شود . به دنبال استفاده از یک محلول آبی کلرید جیوه بر روی آلومینیوم ، نوار های آلومینیومی سریعا توسط یک لایه ی نازک از آلیاژ جیوه پوشانده می شوند .

استفاده در عکاسی

کلرید ( I ) جیوه به عنوان یک تشدید کننده ی عکاسی به منظور تولید تصاویر مثبت در فرآیند کولودیون سال های 1800 استفاده می شده است .

استفاده از نگهداری

به منظور نگهداری نمونه های زیستی و انسانی در طول اواخر دهه ی قرن 19 و اوایل قرن بیستم میلادی ، موارد مورد نظر در ” محلول جیوه ” غوطه ور شده و یا با آن رنگ می شدند .

کاربرد کلرید جیوه در پزشکی

جیوه کلرید به منظور ضد عفونی کردن جراحات توسط پزشکان عرب در قرون وسطی استفاده می شده اند . استفاده از آن تا قرن بیستم توسط پزشکان عرب ادامه یافت ، تا این که از نظر پزشکی مدرن استفاده از آن با خطر همراه بود .

 

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی کلرید جیوه مرک از کمپانی merck آلمان و نیز کلرید جیوه سیگما آلدریچ موجودند

قیمت کلرید جیوه

برای اطلاع از قیمت کلرید جیوه می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است