ارائه دهندگان این محصول 


لامل میکروسکوپ

لامل میکروسکوپ

لامل میکروسکوپ یک صفحه ی نازک تخت از مواد شفاف (مانند شیشه) با ضخامت متر از یک میلیمتر و عرض حدود 20 میلیمتر و در شکل های مستطیلی ، مربعی و دایره ای می باشد که برای دادن یک نمونه زیر میکروسکوپ روی نمونه ی ریخته شدن روی لام میکروسکوپ قرار می گیرد.

نقش اصلی لامل میکروسکوپ ایجاد یک لایه فشرده شده نازک از ماده نمونه بین لام میکروسکوپ ( که یک شیشه ضخیم تر از لامل است و روی پایه های نگهدارنده زیر میکروسکوپ قرار می گیرد ) و لامل است تا وضوح تصویر در مشاهده با میکروسکوپ به دلیل کاهش ضریب شکست و خطای مشاهده بیشتر شود.

 

انواع لامل میکروسکوپ

انواع لامل

همچنین از لامل میکروسکوپ برای کاربرد های دیگری نیز از جمله محبوس و ایزوله کردن نمونه، جلوگیری از تاثیر گرد و غبار روی نمونه، اجتناب از تماس های تصادفی و یا برخورد لنز میکروسکوپ با نمونه، به تاخیر انداختن دی هیدراته شدن و اکسیداسیون نمونه و ثابت نگهداشتن نمونه های محلول در مایع حلال با فشرده کردن شان استفاده می شود.

 

لامل ها دارای گرید های مختلفی برای ضخامت شان هستند که هر یک به شرح زیر می باشند:

 • شماره 0 : ضخامت 0.085 تا 0.13 میلیمتر
 • شماره 1 : ضخامت 0.13 تا 0.16 میلیمتر
 • شماره 1.5 : ضخامت 0.16 تا 0.19 میلیمتر
 • شماره 2 : ضخامت 0.19 تا 0.23 میلیمتر
 • شماره 3 : ضخامت 0.25 تا 0.35 میلیمتر
 • شماره 4 : ضخامت 0.43 تا 0.64 میلیمتر

 

لامل مناسب برای میکروسکوپ باید فاقد گرد و غبار روی سطح لامل میکروسکوپ و نیز فاقد رشد باکتری ، کپک یا موجودات میکروسکوپی روی بافت لامل که گاهی بدلیل نگهداری لامل میکروسکوپ در محیط مرطوب و نداشتن بسته بندی مناسب ایجاد می شوند باشد زیرا این ذرات می توانند باعث اختلال در مشاهده نمونه زیر میکروسکوپ شوند.

لامل ها معمولا در بسته بندی های 1000 عددی در بازار عرضه می شوند که بسته به شکل و گرید شان دارای کاربرد و مصارف گوناگونی در آزمایشگاه ها می باشند.

 

 

قیمت لامل میکروسکوپ

برای اطلاع از قیمت لامل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 3.5 stars
   3.5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است