ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

یک لام میکروسکوپ ( لام آزمایشگاهی ) یک قطعه تخت و نازک از شیشه است که به اندازه 26 تا 75 میلی متر (3×1 اینچ) و در حدود 1 میلی متر ضخامت دارد، که برای نگهداشتن اشیاء برای بررسی به یک میکروسکوپ استفاده می شود.

به طور نمونه شیء در روی لام میکروسکوپ قرار داده شده (نصب شده)، و بعد هر دو با هم برای دیدن در میکروسکوپ جا داده می شوند. این ترتیب به شما اجازه می دهد تا چندین شیء را در لام میکروسکوپ نصب و بگذارید تا سریعاً در میکروسکوپ جا داده شود یا برداشته شود. یا برچسب زده شده، حمل و نقل شده، و یا در محفظه های اسلاید یا فولدرهای مناسب ذخیره شود.

ویژگی های لام میکروسکوپ

اسلاید های میکروسکوپ اغلب با همدیگر با یک لامل یا پوشاننده شیشه ای استفاده شده اند، یک ورقه کوچکتر و نازک تر از شیشه که روی نمونه قرار داده شده است. اسلایدها در روی صفحه میکروسکوپ به وسیله کلیپس اسلاید، گیره های اسلاید قرار داده می شوند که برای به دست آوردن حرکت دقیق، اسلاید روی صفحه میکروسکوپ است (چون سیستم اتوماتیک کار کرده کامپیوتر، یا جایی که اسلاید با انگشت ها لمس می شود یا به خاطر خطر آلوده شدن یا عدم دقت نامناسب است.)

یک لام میکروسکوپ استاندارد در حدود mm75 تا mm25 (3×1) و در حدود mm1 ضخامت اندازه گیری می شود. یک دسته از اندازه های دیگر برای اهداف گوناگون قابل دسترس است، چون mm50×75 و برای استفاده زمین شناسی و اندازه mm27×46 برای تحقیقات نفت شناسی و mm28×48 برای برش های نازک است. اسلایدها معمولاً از شیشه معمولی ساخته می شوند و لبه هایشان اغلب پرداخت شده و صیقلی شده است.

اسلایدهای میکروسکوپ معمولاً از شیشه با ویژگی اُپتیکی یا نوری، چون شیشه قلیای آهکی یا شیشه بروسیلیکات ساخته می شوند، ولی در کار تخصصی پلاستیک ها نیز استفاده شده اند. اسلایدهای کوارتز آمیخته شده اغلب استفاده شده اند وقتی که شفافیت و وضوح ماورای بنفش مهم است مثلاً، در میکروسکوپ فلوئورسن.

در حالی که اسلایدهای ساده و معمولی رایج ترین هستند، چندین نوع تخصصی وجود دارند. یک لام میکروسکوپ فرورفته و گود یک اسلاید حفره ای دارای یک یا تعداد بیشتر چاله یا گودی کم عمق است، که برای نگهداشتن اشیای اندکی ضخیم تر و نمونه های خاصی چون مایعات و کشت های بافت، طراحی شده اند، اسلایدها ممکن است دارای گوشه های گردی برای افزودن ایمنی و استحکام، یا یک گوشه منقطع یا یک گیره اسلاید یا لوح شیشه ای باشند، جایی که اسلاید به وسیله یک بازوی منحنی ایمن شده که با یک گوشه تماس پیدا می کند، و گوشه مقابل اسلاید در مقابل بازوی زاویه راست که حرکت نمی کند، نیرو وارد می کند. اگر این سیستم با یک لام میکروسکوپ استفاده شود که مناسب این گوشه های منقطع نیستند، گوشه ها لب خراشیده خواهند شدو اسلایت خُرد و تکه تکه می شود.

یک لام میکروسکوپ گراتیکول با یک شبکه ای از خطوط مشخص شده (برای نمونه، شبکه یا صفحه mm1) که اجازه می دهد اندازه اشیاء تحت بزرگ نمایی به آسانی تخمین زده شود و نواحی ریفرنسی برای شمارش اشیاء خیلی ریز فراهم کند. گاهی اوقات یکی ممکن است دارای مخزن های آب، کانال ها و موانع مختلفی باشد که در سطح بالایی شان حکاکی شده است. علامت هایی دایمی و ماسک های گوناگونی ممن است پرینت شود، یا در سطح به وسیله کارخانه سازنده قرار داده شده، که معمولاً با مواد بی خاصیت و ساکنی چون PTFE است.

 

قیمت لام میکروسکوپ

برای اطلاع از قیمت اسلاید میکروسکوپ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4 stars
    4 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است