توری یک پارچه ی شفاف ، نازک با بافت باز است.

در اصطلاح فنی ” توری ” عبارت است از یک ساختار بافندگی که در آن الیاف به صورت جفت جفت در کنار هم قرار داده شده و بعد و قبل از هر تار و پود به صورت مقطعی رد شده اند تا الیاف بافته شده را به صورت محکم در جای خود حفظ کند. این نوع ساختار بافندگی به الیاف یک نوع پایداری می بخشد که زمان استفاده از الیاف عالی که بافت آزاد دارند مهم است. گرچه ، این ساختار را می توان با هر گونه الیافی با هر وزنی به کار برد.

کاربرد و انواع

توری در ابتدا از ابریشم ساخته شده بود و برای البسه مورد استفاده قرار می گرفت. حالا برای چیز های مختلفی به کار گرفته می شود از جمله توری های پزشکی برای اهداف پزشکی و همچنین توری نسوز برای اهداف خاص. زمانی که توری برای زخم بندی در پزشکی استفاده می شود جنس آن معمولا از نخ است. توری به ویژه برای پوشاندن زخم هایی که ممکن است دیگر الیاف به زخم بچسبند یا باعث سوزش و آزردگی آن شوند ، بسیار مفید است. بسیاری از توری/گاز های پزشکی مدرن با فیلم پلاستیکی متخلخلی نظیر تلفا یا polyblend پوشانده شده اند که از تماس مستقیم گاز با زخم جلوگیری و چسبندگی به زخم را به حداقل می رساند. هم چنین آن را می توان با یک مخلوط کرمی ، ضخیم از اکسید روی و کالامین اشباع کرد تا عمل خوب شدن زخم را تسریع بخشد .

ضمنا می توان توری ها را از فلز ساخت که توری نسوز یکی از آنها می باشد. توری نسوز در بالای چراغ بونزن قرار داده می شود و یا از توری نسوز در یک چراغ ایمنی (یا چراغ معدن نظیر چراغ های نفت سوز) یا برق گیر یا به عنوان حصار استفاده کرد.

 

قیمت توری نسوز آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت توری نسوز می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاهتان را بنویسید