ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

اندیکاتور یا معرف یا شناساگر ماده ای است که حالت یک ماده را (اسید یا قلیایی) ظاهر می کند و یا پایان یک واکنش را نشان می دهد.

 

 

 

مشاهدۀ انواع محلول معرف PH

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات PH متر

 

 

یک شناساگر یا اندیکاتور PH یک ترکیب شیمیایی هالوکرومیک (هاله رنگی) است که در مقادیر کم به یک محلول اضافه شده طوری که PH (اسیدی یا قلیایی بودن) محلول را می توان به طور بصری تعیین کرد. از این رو، یک معرف یا شناساگر PH یک آشکارکننده شیمیایی برای یون های هیدرونیوم یا یون های هیدروژن در مدل آرهینوس Arrhenius است. در حالت عادی، معرف یا شناساگر باعث تغییر رنگ می شود که به PH بستگی دارد. شناساگرها می توانند تغییر در دیگر صفات فیزیکی را نیز نشان دهند. مثلاً شناساگرهای بویایی تغییر در بوی شان را نشان می دهند.

در دمای ، که دمای استاندارد در نظر گرفته شده، شاخص یا مقدار PH یک محلول خنثی 0/7 است. محلول هایی با یک شاخص PH زیر 0/7 را می توان اسیدی و محلول هایی با شاخص یا مقدار PH بالای 0/7 را می توان قلیایی یا بازی در نظر گرفت. طوری که بیشترین ترکیبات آلی که به طور طبیعی وجود دارد پروتولیت های ضعیف، اسیدهای کربوکسیلی و آمینه ها هستند، معرف ها یا شناساگر PH کاربردهای بسیاری در بیولوژی و شیمی تحلیلی دارند. علاوه بر این، شناساگر PH از یکی از سه نوع اصلی ترکیبات شناساگر در تحلیل یا آنالیز شیمیایی استفاده شده اند. برای آنالیز یا تحلیل کمی کاتیون های فلزی، استفاده از معرف های ترکیب سنجی ترجیح داده شده است، برعکس سومین دسته ترکیب ها، شناساگرهای ردوکس، در تیتراسیون های یا تعیین معیارها استفاده شده اند که دست اندرکار یک واکنش ردوکس به عنوان اساسی از آنالیز یا تحلیل می باشند.

 

 

مشاهدۀ انواع محلول معرف PH

 

کاربرد شناساگر PH

شناساگر PH به طور مرتب در تیتراسیون ها در شیمی تحلیلی و بیولوژی برای تعیین کردن مقدار یک واکنش شیمیایی استفاده می شوند. به خاطر انتخاب شخصی (تعیین) رنگ، شناساگر PH مستعد قرائت های نادرست هستند. برای وسایل یا کاربردهایی که مستلزم محاسبه دقیق PH هستند، یک واحد اندازه گیری PH استفاده شده است. گاهی اوقات، یک مخلوطی از معرف ها یا شناساگرهای مختلف برای به دست آوردن چندین رنگ صاف استفاده شده که در PHهایی با مقدار زیاد تغییر می کنند. این معرف های تجاری و مقرون به صرفه (مثلاً: شناساگر جهانی و کاغذهای هیدریون) را استفاده می کنند وقتی که فقط دانش و اطلاعات دقیقی از PH لازم است.

در زیر چندین معرف ها یا شناساگر PH آزمایشگاهی مرسوم در فهرست جدول آمده است. معرف هایی که معمولاً رنگ های وسطی یا میانی در مقدارهای PH را نشان می دهند در حد تغییر یا گذرا لیست شده اند. برای نمونه، فنول قرمز یک رنگ نارنجی بین 8/6 PH و 4/8 PH را نشان می دهد. حد تغییر یا گذرا ممکن است اندکی تغییر کند، که به مقدار و غلظت معرف در محلول و به درجه حرارت و دمایی بستگی درد که در آن دما استفاده شده است. شکل سمت راست معرف هایی را با حد کار و عملیات شان و تغییر رنگ شان را نشان می دهد.

پی اچ چند ماده معروف

پی اچ چند ماده معروف

 

 

مشاهدۀ انواع محلول معرف PH

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات PH متر
 

قیمت شناساگر ph

برای اطلاع از قیمت معرف ph می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است