ارائه دهندگان این محصول 


فنل فتالئین یک ترکیب شیمیایی با فرمول C20H14O4 و اغلب اوقات به صورت مختصر به صورت ” HIn ” یا ” phph ” نوشته می شود . از فنل فتالئین اغلب اوقات به عنوان شناساگری برای تیتراسیون های اسید – بازی استفاده می شود . در این رابطه ، ای ماده در محلول های اسیدی بی رنگ و در محلول های بازی صورتی رنگ می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات فنول فتالئین

 

 

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

فنل فتالئین در آب اندکی حل می شود و معمولا برای استفاده در آزمایش ها در الکل حل می شود . اسید ضعیفی است که می تواند یون های H+ را در حلال از دست بدهد . مولکول های فنل فتالئین بی رنگ و یون فنول فتالئین صورت رنگ است . زمانی که یک باز به فنول فتالئین اضافه می شود ، توازن مولکول ⇌ یون ها به سمت راست جا به جا شده در نتیجه منجر به یونیزاسیون بیشتر به دنبال حذف یون های H+ می شود . این امر توسط قانون Le Chatelier پیش بینی می شود .

کاربرد های فنل فتالئین

شناساگر فنل فتالئین

استفاده ی متداول از فنل فتالئین به عنوان شناساگری در تیتراسیون های اسید – بازی است . هم چنین به عنوان ترکیبی از یک شناساگر جهانی به همراه متیل رد ، بروموتیمول بلو و تیمول بلو ، عمل می کند .

فنول فتالئین در محلول آبی 4 حالت مختلف به خود می گیرد ، تحت شرایط شدیدا اسیدی ، به شکل پروتون دار شده وجود دارد که یک رنگ نارنجی به وجود می آورد . تحت شرایط شدیدا اسیدی ، شکل لاکتونی بی رنگ است .

کاربرد های پزشکی

فنول فتالئین بیش از یک قرن به عنوان یک ضد یبوست استفاده می شده است ولی حالا از فهرست ضد یبوست های بدون نیاز به نسخه ی پزشک به علت نگرانی هایی در رابطه با سرطان زایی ، حذف شده است .

با وجود نگرانی های موجود در رابطه با سرطان زایی آن ، استفاده از فنول فتالئین به عنوان یک ضد یبوست بعید است که باعث بروز سرطان تخمدان شود . فنول فتالئین مشخص شده است که مانع ریزش کلسیم سلولی در بدن انسان می شود . این امر تحت تاثیر دو فعال کننده ی ترومبین ( بند آورنده ی خون موضعی ) و thapsigargin قرار دارد که کلسیم درون سلولی را آزاد می کنند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات فنول فتالئین

 

 

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی فنل فتالئین مرک از کمپانی merck آلمان و نیز فنل فتالئین سیگما آلدریچ موجودند

قیمت فنل فتالئین

برای اطلاع از قیمت فنل فتالئین می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.3 stars
   4.3 / 5 (4 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است