ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

فسفریک اسید ( که به نام های ارتو فسفریک اسید یا فسفریک ( V ) اسید نیز در بین عموم و جوامع علمی شناخته شده است ) یک اسید معدنی است که به صورت فرمول شیمیایی H3PO4 نوشته می شود . ارتو فسفریک اسید اشاره به فسفریک اسید دارد که نام IUPAC این ترکیب است . پیشوند ارتو برای تفکیک  این اسید از فسفریک اسید های مربوطه به کار گرفته می شود ، که پلی فسفریک اسید ها نامیده می شوند . این ترکیب هنگامی که خالص است یک اسید غیر سمی ، جامد در دما و فشار اتاق است . باز مزدوج این اسید معدنی یون دی هیدروژن فسفات ، H 2PO− 4 ، است که در عوض دارای یک باز مزدوج هیدروژن فسفات HPO2− 4 است که یک باز مزدوج فسفات ، PO3− 4 می باشد . فسفات ها مواد مغذی برای تمامی فرم های حیات محسوب می شوند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

 

کاربرد های فسفریک اسید

فسفریک اسید علاوه بر این که یک معرف شیمیایی به شمار می رود ، کاربرد های بسیار گسترده ای نیز دارد از جمله یک ضد زنگ ، ماده افزودنی به غذا ، اسید اچ ارتوپدی و دندان ، الکترولیت ، عامل پراکندگی ، اسید صنعتی ، ماده خام کود و ترکیب محصولات پاک کنندگی خانگی . در حوزه ی زیست شناسی نیز این ترکیبات و فسفات ها اهمیت بسزایی دارند .

مرسوم ترین منبع این ماده شیمیایی یک محلول آبی 85 درصد است ، چنین محلول هایی بی رنگ ، بی بو و غیر فرار هستند . محلول 85 درصد یک مایع غلیظ ولی در عین حال قابل ریزش است . به عنوان یک اسید قوی ، دارای خاصیت خورندگی است . به علت درصد بالای این اسید معدنی در این معرف ، حداقل مقداری ارتو فسفریک به شکل اسید های پلی فسفریک تغلیض می شوند . به خاطر سهولت و امر برچسب زدن ، 85 درصد نشان دهنده ی H3PO4 است انگاری تمامی آن اسید ارتو فسفریک است . محلول های آبی رقیق فسفریک اسید به شکل ارتو- مشاهده می شوند .

این ترکیب شیمیایی در دندان پزشکی و ارتودنسی به عنوان یک محلول اسیدی برای تمیز و سخت کردن سطح دندان ها در جایی به کار گرفته می شود که مواد پر کردن دندان به کار گرفته می شوند . این ترکیب هم چنین جزئی از دارو های ضد تهوعی است که بدون نسخه بیمار امکان تهیه ی آن را دارد که سطوح بالایی از قند ( گلوکز و فراکتور ) نیز دارند . این اسید هم چنین در تعداد زیادی از سفید کننده های دندان برای حذف پلاک دندان استفاده می شود که ممکن است پیش از کاربرد بر روی دندان به چشم بخورد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی فسفریک اسید  مرک از کمپانی merck آلمان و نیز فسفریک اسید  سیگما آلدریچ موجودند

قیمت فسفریک اسید

برای اطلاع از قیمت اسید فسفریک می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند .

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است