سر سمپلر یا نوک سمپلر از اقلام مصرفی آزمایشگاهی برای استفاده از سمپلر به کار می روند

 

 

مشاهدۀ انواع رک سرسمپلر
 

 

سمپلر ها با نام های زیادی مورد خطاب قرار می گیرند که اکثر آن ها براساس نام کمپانی هایی است که آن ها را ساخته اند. سمپلر ها بر اساس یک قاعده عمل می کنند یعنی : یک غوطه ور کننده که با شصت فشار داده می شود و زمانی که رها می شود مایع را به درون نوک پلاستیکی قابل تعویض می کشد. زمانی که مجددا غوطه ور ساز فشار داده می شود ، مایع رها می شود.

دقت و صحت بیرون کشیدن مایع با استفاده از سمپلر مواردی هستند که به ثبات ساخت نوک سمپلر ، تنوع شکلی آن و ماده ی خاص نگه دارنده ی قرار گرفته در بخش دیواره ی داخلی نوک سمپلر بستگی دارد. سطوح بی قاعده ی دیواره ی داخلی نوک سمپلر و ماده ی معلق نگه دارنده باعث ایجاد بی دقتی در عمل بیرون کشیدن مایع با استفاده از سمپلر می شود. سر های شسته شده و نشده ی ساخته شده توسط 7 کارخانه مورد مقایسه قرار گرفتند با استفاده از تفاوت وزنی ، بررسی توسط تکنیک رنگی Luxol Fast Blue در زیر میکروسکوپ نوری و زمان پرواز طیف سنجی جرمی در تکنیک جذب و یونش لیزری با بافت صورت گرفت.
نوک سمپلر ها بخش مهمی از سمپلر می باشند و اجازه می دهند از یک سمپلر برای نمونه های مختلف ( تا زمانی که سر سمپلر خود را بین نمونه ها تعویض کنید ) بدون نیاز به شستشو ، استفاده شود. آن ها اندازه و رنگ های متنوعی دارند ، که بستگی به سمپلری که به همراه آن استفاده می شوند دارد و حجمی که باید آزاد کنند. متداول ترین نوک سمپلر ها عبارتند از :

 • آبی بزرگ – 200-1000µL
 • زرد کوچک – 2-200µL
 • سفید کوچک – <2µL

نوک های سمپلر در جعبه های مخصوصی قرار داده می شوند که اغلب برای جلوگیری از آلودگی استریل می شوند. به همین منظور این جعبه ها را باید سر بسته تا زمانی که استفاده نمی شوند ، نگه داری کرد. نوک سمپلر ها به انتهای سمپلر با فشار دادن انتهای دستگاه به داخل نوک سمپلر با دو ضربه ی آهسته ی سریع ، اضافه می شوند. زمانی که از نوک سمپلر ها استفاده می شود آن ها به داخل سطل مربوط به موارد از بین بردنی با استفاده از دکمه ی خارج سازی نوک سمپلر ، رها می شوند. هرگز نوک سمپلر را با انگشتان خود لمس نکنید از این نظر که این امر خطر آلوده سازی را به همراه می آورد.

 

 

 

قیمت نوک سمپلر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت سر سمپلر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 2.8 stars
   2.8 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است