ارائه دهندگان این محصول 


کربنات پتاسیم ( K2CO3 ) یک نمک سفید ، حلال در آب ( غیر حلال در اتانول ) است که یک محلول قویا قلیایی را شکل می دهد . آن را می توان به عنوان محصولی از واکنش جاذب هیدروکسید پتاسیم با دی اکسید کربن ، ساخت . این ترکیب آب شونده است ، در نتیجه اغلب اوقات به صورت یک جامد خیس یا مرطوب نمایان می شود . کربنات پتاسیم در تولید صابون و شیشه استفاده می شود .

کابرد های کربنات پتاسیم

( در قدیم ) برای صابون ، شیشه و تولید ظروف چینی

استفاده به عنوان یک عامل خشک کننده ی ملایم در جایی که سایر عوامل خشک کننده ، نظیر کلرید کلسیم و سولفات منیزیوم می توانند سازگاری نداشته باشند . استفاده از آن برای ترکیبات اسیدی مناسب نیست ، ولی می تواند برای خشک کردن یک فاز آلی اگر آن فاز دارای مقادیر کمی از نا خالصی اسیدی است ، مفید باشد . از آن هم چنین می توان به منظور خشک کردن بعضی از کتون ها ، الکل ها و آمین ها قبل از تقطیر استفاده کرد .

کابرد های خوراکی

در آشپزی ، از آن به عنوان یک جزء ترکیبی در تولید grass jelly استفاده می شود ، غذایی که در آشپزی چین و جنوب شرقی آسیا پخته می شود . هم چنین به عنوان ترد سازی شکمبه ( سیرابی ) استفاده می شود . در دستور های آشپزی آلمانی اغلب اوقات از کربنات پتاسیم به عنوان یک عامل خمیر مایه استفاده می شود .

از آن در تولید پودر کاکائو به منظور متعادل سازی pH ( یعنی کاهش مقدار اسیدی بودن ) دانه های کاکائوی طبیعی ( هم چنین آن را خوش عطر تر می کند ) استفاده می شود . فرآیند اضافه کردن کربنات پتاسیم به پودر کاکائو معمولا ” Dutching ” یا پودر کاکائوی پردازش یافته ی هلندی نامیده می شود ، چون این فرآیند ابتدا توسط فردی به اسم کوئنراد یوهانس ون هوتن ، یک فرد هلندی ، توسعه یافت .

به عنوان یک عامل بافری کننده در تولید نوشابه های الکلی یا شراب

نرم کننده ی آب سخت

به عنوان یک سرکوب کننده ی آتش در خاموش کردن آتشِ سرخ کن ها و سایر آتش سوزی های مرتبط با کلاس B .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی کربنات پتاسیم مرک از کمپانی merck آلمان و نیز کربنات پتاسیم سیگما آلدریچ موجودند

قیمت کربنات پتاسیم ؛

برای اطلاع از قیمت کربنات پتاسیم می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است