ارائه دهندگان این محصول 


پیروگالول یک ترکیب آلی با فرمول C6H3(OH)3 است . جامدی سفید رنگ گرچه به علت حساسیت آن نسبت به اکسیژن ، نمونه ها معمولا قهوه ای رنگ هستند . پیروگالول یکی از سه benzenetriol های ایزومریک است .

کاربرد های پیروگالول

از آن می توان در رنگ مو ، رنگ مواد بخیه و برای جذب اکسیژن در آنالیز گازی استفاده کرد . هم چنین دارای ویژگی های ضد عفونی است . پیروگالول هم چنین به عنوان یک عامل ظاهر کننده ( عکس ) در ظاهر کنندگان تصاویر سیاه و سفید استفاده شده است و ولی کاربرد آن به مقدار زیادی به علت کاربرد های خاص تاریخی است .

استفاده در عکاسی

گرچه در قرن 19 و اوایل قرن بیستم این ماده یک عامل ظاهر کننده ی محبوب در عکاسی بوده ولی در حدود دهه ی 20 میلادی از لطف آن کاسته شد ، گرچه هم چنان توسط بعضی از عکاسان برجسته نظیر ادوارد وتسون استفاده می شود . در آن دوران ، پیروگالول برای رفتار غیر قابل اعتماد و متغیر خود ، شاید به علت میل باطنی به اکسیداسیون شهرتی داشت .

 

در دهه 80 میلادی دوباره استفاده از آن قوت گرفت و تا حد زیادی دلیل آن آزمایش های گوردون هاتچینگز و جان ویمبرلی بود . هاتچینگز بیش از یک دهه را صرف کار با فرمول های پیروگالول ، متول و کدالک ( نام تجاری کداک برای متابورات سدیم ) کرد . این فرمول مسائل ثابتی را حل کرد و هاتچینگز متوجه شد که تعاملی بین رنگ سبز داده شده به فیلم توسط ظاهر کنندگان و حساسیت رنگ کاغذ های عکاسی کنتراست – متغیر مدرن وجود داشت .

از سال 1969 تا 1977 ، ویمبرلی با معرف توسعه دهنده ی پیروگالول آزمایش های خود را انجام داد . او فرمول خود را برای WD2D در سال 1972 در مجله ی  Petersons Photographic منتشر کرد .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پیروگالول مرک کد 822257 و کد 100136 و کد 102401 از کمپانی merck آلمان و نیز پیروگالول سیگما آلدریچ با کد CAS Number 65-85-0 موجودند

 

قیمت پیروگالول

برای اطلاع از قیمت پیروگالل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است