ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

سولفات نقره ( Ag2SO4 ) یک ترکیب یونی از نقره است که در نقره کاری و به عنوان یک جایگزین غیر رنگی برای نیترات نقره استفاده می شود . این سولفات تحت شرایط معمولی استفاده و ذخیره سازی پایدار است ، گرچه به دنبال در معرض گذاری با نور یا هوا تیره می شود . حلالیت آن در آب کم است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

سولفات نقره ( II )

سنتز سولفات نقره ( II ) با یک یون نقره ی دو ارزشی در عوض یک یون نقره ی تک ارزشی ابتدا در سال 2010 توسط اضافه کردن اسید سولفوریک به فلوئورید نقره ( II ) گزارش شد . جامدی سیاه رنگ است که در دمای 120 درجه سانتی گراد به صورت گرماده تجزیه و به همراه آن اکسیژن تکامل و پیرو سولفات تشکیل می شود .

کاربرد سولفات نقره

سولفات نقره به همراه سایر درمان ها به منظور کمک به جلوگیری و درمان عفونت های زخمی در بیماران مبتلا به سوختگی های جدی استفاده می شود . سیلور سولفادیازین به واسطه ی متوقف سازی رشد باکتری هایی کار می کند که ممکن است یک زخم باز را عفونی کنند . این امر به کاهش خطر گسترش باکتری ها به اطراف پوست ، یا خون کمک می کند که در آن جا می تواند باعث عفونت جدی خون ( sepsis ) شود . سیلور سولفادیازین متعلق به دسته ای از دارو هایی است که به نام سولفا آنتی بیوتیک ها شناخته می شوند .

سیلور سولفادیازین را نباید بر روی کودکان نارس یا نوزادان تازه متولد شده در طول 2 ماه اول زندگی به علت خطر جدی اثرات جانبی ، استفاده کرد .

سایر کاربرد های سولفات نقره

این بخش حاوی کاربرد های این دارو می شود که در توضیح تخصصی تایید شده برای این دارو آورده نشده ولی ممکن است توسط پزشک شما تجویز شده باشد . از این دارو برای عوارضی که در این بخش لیست شده اند تنها زمانی استفاده کنید که توسط پزشک شما تجویز شده باشد .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی سولفات نقره مرک کد 101509 و کد 101534 از کمپانی merck آلمان و نیز
سولفات نقره سیگما آلدریچ با کد CAS Number 10294-26-5  موجودند

قیمت سولفات نقره

برای اطلاع از قیمت نقره سولفات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (3 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است