ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

فلوئورید سدیم یک ترکیب معدنی شیمیایی با فرمول NaF است . جامدی بی رنگ که منبع یون فلوئورید در کاربرد های گوناگونی است . این ترکیب معدنی به نسبت نمک مرتبط فلوئورید پتاسیم ارزان تر و کمتر رطوبت دوست است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های فلوئورید سدیم

درمان پوکی استخوان

مکمل فلوئورید تحت مطالعه ی شدیدی به منظور درمان پوکی استخوان پس از یائسگی قرار گرفته است . این مکمل به نظر نمی رسد که موثر باشد ، حتی گرچه فلوئورید سدیم چگالی استخوان را افزایش می دهد ولی باعث کاهش خطر شکستگی های نمی شود .

تصویر برداری پزشکی

در تصویر برداری پزشکی ، این ترکیب معدنی برچسب گذاری شده با فلوئورین 18 یکی از قدیمی ترین ردیاب ها است که در برش نگاری گسیل پوزیترون ( PET ) استفاده می شود ، به نحوی که استفاده از آن به دهه ی 60 میلادی بر می گردد . نسبت به سینتی گرافی استخوان انجام شده با دوربین های گاما یا سیستم های SPECT ، PET رزولوشن فضایی و حساسیت بیشتری فراهم می کند .

تصفیه آب

نمک های فلوئورید اغلب اوقات به آب نوشیدنی شهری ( و هم چنین برخی از محصولات غذایی خاص در بعضی از کشور ها ) برای نگه داشتن سلامت دندان اضافه می شود . فلوئورید باعث بالا بردن قوای دندان با شکل دادن فلوئوراپاتیت می شود ، یک ترکیب طبیعی موجود در مینای دندان .

در شیمی

طیف وسیعی از کاربرد های آن در شیمی و متالورژی دیده می شود . فلوئورید سدیم با کلرید های الکترون دوست نظیر کلرید های آسیل  ، کلرید های گوگرد و کلرید فسفر واکنش نشان می دهد . نظیر سایر فلوئورید ها ، فلوئورید سدیم در desilylation ( حذف گروه سیلیل ) در سنتز آلی استفاده می شود .

سایر کاربرد های فلوئورید سدیم

این ترکیب معدنی به عنوان یک عامل تمیز کننده  ( به عنوان مثال پودر لباس شویی ) استفاده می شود . این ماده ی شیمیایی به عنوان یک سم معده برای حشرات تغذیه کننده از گیاهان به کار گرفته می شود . فلوئورید های معدنی نظیر فلوئورو سیلیکات ها و فلوئورید سدیم با یون های منیزیم  کمپلکس هایی نظیر با فلوئورو فسفات منیزیم شکل می دهند .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوئورید سدیم مرک از کمپانی merck آلمان و نیز فلوئورید سدیم سیگما آلدریچ موجودند

قیمت فلوئورید سدیم 

برای اطلاع از قیمت سدیم فلوئورید می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4.5 stars
   4.5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است