ارائه دهندگان این محصول 


پودر گوگرد یا سولفور یک عنصر شیمیایی با نماد S و عدد اتمی 16 است . این عنصر چندین بنیاد فراوان غیر فلزی است . تحت شرایط معمولی ، اتم های سولفور مولکول های 8 اتمی سیکلیک را با فرمول شیمیایی S8 شکل می دهند . پودر گوگرد عنصری یک جامد زرد رنگ روشن کریستالی در دمای اتاق است . به صورت شیمیایی ، پودر گوگرد با تمامی عناصر به استثنای طلا ، پلاتونیوم ، ایریدیوم ، نیتروژن ، تلوریوم ، ید و گاز های نجیب ، واکنش می دهد .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

پودر گوگرد عنصری به صورت طبیعی به عنوان یک عنصر ظاهر می شود ( سولفور طبیعی ) ولی متداول ترین شکل آن به شکل های ترکیبی نظیر مواد معدنی سولفیدی و سولفاتی است . با توجه به فراوان بودن شکل طبیعی آن ، پودر گوگرد از دوران باستان شناخته شده است و در هند باستان ، یونان باستان ، چین و به کار گرفته می شده است . در انجیل ، گوگرد brimstone نامیده می شود . امروزه ، تقریبا تمامی سولفور عنصری به عنوان یک محصول فرعی حذف آلاینده های حاوی پودر گوگرد از گاز طبیعی و نفت خام ، تولید می شود . بیشترین استفاده ی تجاری این عنصر در تولید سولفوریک اسید برای کود های سولفاته و فسفاته و سایر فرآیند های شیمیایی است . عنصر سولفور در کبریت ها ، حشره کش ها و قارچ کش ها استفاده می شود . بسیاری از ترکیبات سولفوری بوی بدی نظیر راسو ، گریپ فروت گندیده و سیر به علت وجود ترکیبات ارگانو سولفور دارند . سولفید هیدروژن بوی مشخصی نظیر تخم مرغ گندیده و سایر فرآیند های زیستی دارد .

کاربرد پودر گوگرد

سولفوریک اسید

سولفور عنصری اساسا به عنوان یک پیش ماده برای سایر مواد شیمیایی استفاده می شود . تقریبا 85 % آن به سولفوریک اسید تبدیل می شود .

نقش زیستی

کوفاکتور های آلی و پروتئینی

گوگرد یک جزء اساسی در تمامی سلول های زنده است . هفتمین یا هشتمین عنصر فراوان در بدن از نظر وزن و تقریبا به فراوانی پتاسیم و اندکی بیشتر از سدیم و کلر است . بدن انسانی که 70 کیلوگرم وزن دارد حاوی حدودا 140 گرم سولفور است .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پودر گوگرد مرک از کمپانی merck آلمان و نیز پودر گوگرد سیگما آلدریچ موجودند

قیمت پودر گوگرد

برای اطلاع از قیمت سولفور آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 4 stars
   4 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است