ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

ترت بوتانول ( TBA ) که ترت بوتیل الکل نیز نامیده می شود ساده ترین شکل الکل نوع سوم (CH3)3COH  با فرمول است .این ماده یکی از 4 ایزومر بوتانول است که جامدی بی رنگ است که نزدیک به دمای اتاق ذوب شده و یک بوی شبیه به کافور دارد . در آب بسیار حلال است و با اتانول و دی اتیل اتر مخلوط می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

شکل طبیعی ترت بوتانول

ترت بوتانول در آب جو و نخود شناسایی شده است . هم چنین در نشاسته کاساو پیدا می شود که به عنوان یک جزء تخمیر در بعضی از نوشیدنی های الکلی استفاده می شود .

آماده سازی ترت بوتانول

ترت بوتانول به صورت تجاری از ایزو بوتان مشتق گرفته می شود و یک هم محصول تولید اکسید پروپیلن به شمار می رود . آن را هم چنین می توان توسط هیدراسیون کاتالیزوری ایزو بوتیلن ، یا توسط واکنش گرینگارد ( Gringard ) بین استون و کلرید متیل منزیم تولید کرد.

زمانی که از محیط آبی شکل می گیرد ، نمونه ها حاوی 88.14 درصد الکل هستند ، مقدار باقی مانده یعنی آب را نمی توان توسط تقطیر حذف کرد . در عوض ، الکل بدون آب به عنوان یک عامل خشک کننده نظیر اکسید کلسیم ، مورد نیاز است .

کاربرد ترت بوتانول

ترت بوتانل به عنوان یک حلال ، دناتوره کننده ی اتانول ، ماده ی حذف کننده ی رنگ و ارتقاء دهنده ی اکتان بنزین و اکسیژن رسانی استفاده می شود . ترت بوتانول یک واسطه ی شیمیایی است که به منظور تولید MTBE و ETBE توسط واکنش با متانول و اتانول و TBHP توسط واکنش با پروکسید هیدروژن تولید می شود .

واکنش ها

به عنوان یک الکل نوع سوم ، ترت بوتانل بیشتر نسبت به اکسایش مقاوم بوده و به نسبت سایر ایزومر های بوتانول کمتر واکنش دهنده است .

زمانی که ترت بوتانل با یک باز قوی پروتون زدایی می شود ، محصول ایجاد شده یک آنیون آلکوکسید است . در این مورد ، ترت – بوتوکسید نام دارد . به عنوان مثال ، معرف آلی به طور متداول استفاده شده ترت – بوتوکسید پتاسیوم توسط ریفلاکس ( روشی در تقطیر ) ترت- بوتانول خشک با فلز پتاسیم آماده می شود .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی ترت بوتانول مرک از کمپانی merck آلمان و نیز ترت بوتانول سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت ترت بوتانول

برای اطلاع از قیمت ترت بوتانول می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است