ارائه دهندگان این محصول 


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : info@Parsalab.com

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی :  09196787718 

تری سدیم فسفات ( TSP ) یک ترکیب غیر آلی با فرمول شیمیایی Na3PO4 است . این ترکیب یک جامد شفاف یا دانه ای سفید رنگ ، بسیار حلال در آب است که یک محلول قلیایی تولید می کند . تری سدیم فسفات ها به عنوان عامل پاک کنندگی ، روغن ، افزودنی غذایی ، لکه بر استفاده می شوند .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

نوع تجاری این ترکیب اندکی اغلب اوقات هیدراته است و ممکن است به شکل های مختلف از Na3PO4 باشد تا Na3PO4·12 H2O . اکثرا این ترکیب به شکل پودر سفید رنگی پیدا می شود ، آن را هم چنین می توان تری سدیم اورتو فسفات یا به سادگی فسفات سدیم نامید .

کاربرد های تری سدیم فسفات

پاک کنندگی

این ماده زمانی به مقدار زیادی در فرمول بسیاری از صابون های مصرف کننده و پاک کننده ها استفاده می شد و متداول ترین استفاده از آن در پاک کننده ها بوده است .

تری سدیم فسفات کلرینه شده

ماده ای با فرمول Na3PO4.¼ NaOCl.11 H2O تری سدیم فسفات کلرینه شده نامیده می شود و به عنوان یک سفید کننده و ضد عفونی کننده نظیر هیپو کلریت استفاده می شود . آماده سازی آن با استفاده از NaOCL در عوض تعدادی باز به منظور خنثی سازی فسفریک اسید ، صورت می گیرد .

فلاکس ( روغن لحیم )

در ایالات متحده ، تری سدیم فسفات یک فلاکس تایید شده برای استفاده در لحیم کاری سخت است . این فلاکس به عنوان یک محلول آبی غلیظ شده استفاده می شود و اکسید مس را در دمای استفاده شده در لحیم کردن مس ، حل می کند .

استفاده در رنگ کاری

TSP به شکل متداولی در تمیز کردن ،  چربی زدایی دیوار ها قبل از رنگ کردن استفاده می شود . TSP جلای رنگ های روغنی را شکسته و منافذ رنگ پلاستیکی را با فراهم سازی یک سطح مناسب تر برای چسبیدن لایه ی بعدی ، باز می کند .

افزودنی غذایی

فسفات های سدیم از جمله مونو سدیم فسفات ، دی سدیم فسفات ، و تری سدیم فسفات به عنوان افزودنی های غذایی توسط اتحادیه ی اروپا تایید شده اند .

بالا بردن عملکرد در بحث ورزش

تری سدیم فسفات به عنوان یک مکمل غذایی پذیرفته شده است که قادر به بهبود پارامتر های خاصی در رابطه با عملکرد فرد در ورزش است .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی تری سدیم فسفات مرک کد 106577 و کد 106572 و کد 106578 از کمپانی merck آلمان و نیز تری سدیم فسفات سیگما آلدریچ با کد CAS Number 10101-89-0 و کد CAS Number 7601-54-9   موجودند

قیمت تری سدیم فسفات ؛

برای اطلاع از قیمت تری سدیم فسفات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  دیدگاه ها بسته شده است