ارائه دهندگان این محصول 


استات اورانیل یا اورانیل استات (UO2(CH3COO)2·2H2O) نمک استات اورانیل و یک جامد بسیار شفاف ( کریستالی ) سبز – زرد رنگ است که از کریستال های لوزی شکل سبز – زرد رنگی تشکیل شده و دارای بویی می باشد که اندکی شبیه به سرکه است . این ترکیب یک مشتق سوخت هسته ای است و در اختیار داشتن و استفاده از آن توسط قانون بین المللی باید با مجوز باشد .

کاربرد های استات اورانیل

استات اورانیل در میکروسکوپی الکترونی به عنوان یک رنگ منفی به کار گرفته می شود . اکثر روش های کاری در میکروسکوپی الکترونی برای زیست شناسی نیاز به استفاده از استات اورانیل دارند . پروتکل های رنگ آمیزی منفی نمونه را تحت تاثیر 1 تا 5 درصد محلول آبی قرار می دهند . رنگ آمیزی با اورانیل استات آسان و سریع انجام می شود و کاربر می تواند نمونه را در عرض چند دقیقه بعد از رنگ آمیزی مورد بررسی قرار دهد . بعضی از نمونه های زیستی قابل استفاده با رنگ آمیزی استات اورانیل نیستند و در این موارد ، تکنیک های دیگر رنگ آمیزی یا تکنیک میکروسکوپی الکترونی ولتاژ پایین ممکن است مناسب تر باشد .

 

کاربرد محلول اورانیل استات

محلول های اورانیل استات 1 و 2 درصد به عنوان یک شاخص ، و یک تیترانت در غلظت های بالاتر در شیمی تجزیه به کار گرفته می شوند ، چون یک نمک غیر محلول با سدیم ( اکثر نمک های سدیم در آب محلول هستند ) شکل می دهد . محلول های اورانیل استات نسبت به نور ، مخصوصا UV ، حساس هستند و به دنبال در معرض قرار گیری با آن ها رسوب می شوند .
اورانیل استات هم چنین به عنوان یک تست استاندارد برای واکنش های قلیایی – سیلیکایی در توده های به هم پیوسته ( سنگ خرد شده یا سنگ ریزه ) ، که برای استفاده در سیمان در نظر گرفته شده اند ، استفاده می شوند . استات اورانیل دهیدرات به عنوان یک معرف شروع کننده در شیمی معدنی تجربی به کار گرفته می شده است ، به عنوان مثال ] UO2Cl2(THF)2 [ ( THF = تترا هیدرو فوران ) .

 

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استات اورانیل سیگما آلدریچ با کد CAS Number 6159-44-0 موجود است .

قیمت اورانیل استات ؛

برای اطلاع از قیمت استات اورانیل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است