آب فشان آزمایشگاه یک بطری فشاری است که یک دهانک دارد که از آن به منظور شستن قطعات گوناگون شیشه آلات آزمایشگاهی استفاده می شود همانند با لوله های آزمایش و بالن های ته گرد.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب فشان

 

آب فشان ها با یک در پوش که در بالا قرار دارد و باز و بستن آن به شکل پیچی انجام می شود ، مهر و موم می شوند. هنگامی که با دست بر روی بطری فشار وارد می شود ، مایع داخل آن تحت فشار واقع می شود و از دهانک به صورت یک جریان باریکی از مایع بیرون می رود .

بررسی آب فشان آزمایشگاه

اکثر آب فشان آزمایشگاه ها جنس ساختی از پلی اتیلن دارند که یک پلاستیک انعطاف پذیر با توانایی مقاومت نسبت به حلال ها است .  پیست ها ممکن است با طیف گسترده ای از حلال های آزمایشگاهی و معرف ها انباشته شوند ، که این کار بر اساس عملی که باییستی داخل آزمایشگاه صورت گیرد انجام می شود. این مایعات از جمله : آب مقطر ، محلول های پاک کننده و حلال های شستشو همانند با استون ، ایزو پروپانول یا اتانول هستند . در آزمایشگاه های زیستی حفظ محلول هیپوکلریت سدیم در یک آب فشان به منظور ضد عفونی کردن محیط های کشتی که لازم نیستند ، امری معمول است.

آب فشان های پلاستیکی به منظور نگهداری و خارج دادن مایعات به کار گرفته می شوند . مایعات معمولی که در آب فشان های آزمایشگاهی نگهداری می شوند شامل آب مقطر ، اتانول ، استون و ایزو پروپانول می شود. این مایعات به شکل متداول به منظور شستن ، استریل کردن و خشک کردن تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی به کار گرفته می شوند.

یک آب فشان آزمایشگاه پلاستیکی معمولا از یک بطری پلاستیکی قابل فشردن ساخته شده از پلی اتیلن و یک در پوش پیچی در بالا و یک لوله ی آب پران شکل یافته است . هنگامی که بطری فشار داده می شود ، مایع داخل آزاد و یک جریان باریک از طریق لوله خارج می شود .

آب فشان آزمایشگاه با برچسب های از پیش چاپ شده ای نیز به چشم می خورد که این برچسب ها محتویات داخل آن را مشخص می کند و هم چنین به شکل بطری های بدون برچسب نیز وجود دارند که خود کاربر برچسب زدن مورد نیاز را انجام می دهد .

چرا از بطری برچسب خورده ی امن استفاده کنیم ؟

به دنبال استفاده از آب فشان های پلاستیکی امن دارای برچسب ، از حوادثی که به دنبال استفاده از بطری های دارای برچسب بروز پیدا می کند و یا هنگامی که برچسب مایع داخل بطری ناخوانا است ، اجتناب کنید . البته این بطری ها بطری های فشاری بدون دردسری هستند که ساخت آن ها از پلی اتیلن دارای چگالی کم صورت گرفته است و قالب گیری آن ها با پلی پروپیلن بوده است . پلی اتیلن دارای چگالی کم در مقایسه با اکثر حلال ها و مایعات آزمایشگاهی مقاومت بسیار بالایی دارد .

آب فشان های دارای مجرای خروجی چه چیز هایی هستند ؟

این خانواده ی جدید از آب فشان ها به فرم بطری با یک مجرای خروجی ساخته شده است که از جمع شدن فشار حلال ها درون بطری ممانعت می کند ، در نتیجه امکان ریختن مایع از دهانه ی بطری به سبب تبخیر داخلی را از بین می برد . می توانیم آن ها را به عنوان عوامل ” ضد برگشت جریان ” یا ” ضد مکش ” در نظر بگیریم .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب فشان

 

قیمت آب فشان آزمایشگاه

برای اطلاع از قیمت پیست می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است