لیست شرکت های ارائه دهنده ی هود شیمیایی


هود بخار یا هود شیمیایی یک نوع سیستم تهویه می باشند که عملکرد اصلی آن خارج کردن گاز ها ، بخار ها ، دود ها ، گرد و غبار و ذرات معلق شیمیایی موجود در هوا است . هود های شیمیایی هم چنین نقش حامل فیزیکی بین واکنش ها و آزمایشگاه را دارند و یک تدبیر امنیتی علیه ریختن مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، آتش سوزی ها و واکنش های غیر قابل کنترل به شمار می روند .

بخار های شیمیایی خارج شده ای که بار ها در جو رقیق می شوند دارای اثر ناچیزی روی سیستم سلامت انسان می باشند.

زمانی که نگرانی های محیطی مهم هستند ، یک سیستم استخراج که اغلب اوقات از آن به عنوان اسکرابر یاد می شود نصب شده تا اکثر بخار ها از جریان هوای خروجی حذف شوند .

عملکرد های هود شیمیایی توسط حفظ یک فشار نسبتا منفی در بخش داخلی هود برای جلوگیری از فرار هر گونه آلوده کننده است در حالی که هوا از میان منفذ هود با یک سرعت ثابت کشیده می شود .

 

انواع هود های شیمیایی

هود شیمیایی برای مصارف کلی در بالای پیشخوان

هود شیمیایی آب مقطر گیری

مشخصه های یک هود آب مقطر گیری ارتفاع کم روی سطح کار است که منجر به قرار دادن ارتفاع بیشتر به منظور کار به اپراتور است . چنین چیزی اجازه به نصب تجهیزات مرتفع آب مقطر گیری و سوار کردن آن می دهد .

هود شیمیایی پرکلریک اسید

واکنش پرکلریک اسید با مواد عالی بسیار شدید است . پرکلریک اسید خشک شده نیز بسیار خاصیت انفجاری دارد . بنابراین نیاز به هود های شیمیایی پرکلریک اسید است که در خود سیستم های داخلی شستشو در آب دارند تا جلوی رسوبات نمکی پرکلریک گرفته شود .

هود شیمیایی رادیو ایزوتوپ

هود های شیمیایی رادیو ایزوتوپ به منظور حفاظت از کاربران در برابر مواد رادیواکتیو ساخته شده اند . آن ها به نحوی ساخته شده اند که وزن صفحات محافظتی سربی را تحمل کنند و هم چنین ممکن است دارای منفذ های محکم شده با سرب باشند .

هود شیمیایی هضم اسید

هود های شیمیایی هضم اسید دارای پوشش های داخلی خاصی هستند که از مواد مقاوم به اسید ساخته شده اند نظیر PVC غیر پلاستیکی شده . برای کاربرد های هضم اسید که نیاز به کار در دمای بالا دارند دیگر مواد نظیر PVDF ممکن است استفاده شوند .

هود شیمیایی قرار گرفته روی کف

هود های شیمیایی قرار گرفته روی کف برای کار هایی استفاده می شوند که نیاز به دستگاه های بزرگ است . همانطور که از نام آن ها مشخص است ، این هود ها بدون نیاز به هر گونه سطح کاری روی زمین نصب می شوند .

هود شیمیایی آموزشی

یک هود آموزشی دارای 4 جناح است که از شیشه ی نشکن ساخته شده است ، و این هود معمولا در موسسه های آموزشی به کار گرفته می شوند تا دانش آموزان به آسانی از تمامی زوایا عملکرد معلم خود را در آن مشاهده کنند و در نتیجه کارآیی آموزش در آزمایشگاه های آموزشی افزایش یابد .

هود شیمیایی بی کانال

هود های شیمیایی بی کانال از فیلتراسیون کربن فعال شده برای جذب بخار های شیمیایی و گاز ها استفاده می کنند . این هود ها جریان را دوباره در آزمایشگاه به گردش در می آورند و محبوبیت آن ها روز به روز بیشتر می شود که دلیل آن مسائل صرفه جویی در مصرف انرژی و جنبش سبز می باشد .

 

 

قیمت هود شیمیایی

برای اطلاع از قیمت هود فیوم شیمیایی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

   

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (5 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است