محیط رشد طبیعی تعداد زیادی از یاخته های جانوری در دمای 37 درجه ی سلسیوس و pH حدود 7.2 است . سلول های گروه پرندگان در دمای کمی بالاتر از 37 درجه ی سلسیوس و سلول های پوست بدن تمامی جانوران در دمای پایین تر با رشد بهینه تری روبرو می شوند . سلول های حیوانات خونسرد نیاز به دمای متناسب با دمای محیط زندگی دارند . در نتیجه به منظور رشد سلول های جانوری در بیرون از بدن به شرایط دمایی به خصوصی نیاز است که تامین آن را انکوباتور Co2 بر عهده می‎ گیرد . طی عمل متابولیسم سلول ها در بدن اسید به وجود می آید و به خون راه پیدا می کند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

عملکرد انکوباتور Co2

در خون سیستم بافری باعث ثابت ماندن pH خون و سلول ها می شود . در بیرون از محیط بدن محصولات حد واسط متابولیسم سلول ها را بیش از حد تحمل سلول ، اسیدی می کنند . به منظور بر طرف کردن این مشکل به سیستم بافری در محیط کشت نیاز است . بی کربنات به عنوان سیستم بافری در محیط کشت به کار گرفته می شود . به منظور حفظ سیستم بافری باید در فضا دی اکسید کربن وجود داشته باشد . انکوباتور Co2 در حقیقت به شکل جعبه ای است که دمای ثابت متناسب با نوع سلول کشت شده ، دی اکسید کربن ( به منظور نگهداری سیستم بافری ) و رطوبت ( به منظور ممانعت از خشک شدن سلول ها ) را تامین می کند .

انکوباتور Co2 به کپسول دی اکسید کربن متصل است و سنسور های ویژه ای ، دی اکسید کربن داخل محفظه را ثابت ( معمولا 5 درصد ) حفظ می کنند . با قرار دادن سینی آب در کف انکوباتور تامین رطوبت لازم انجام می شود .

قیمت  انکوباتور co2

برای اطلاع از قیمت انکوباتور دی اکسید کربن می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است