دیتا لاگر دستگاهی الکترونیکی است که در طول زمان یا در ارتباط با مکان اطلاعات را به وسیله ی یک دستگاه یا سنسور تعبیه شده و یا از طریق ابزارها و سنسورهای خارجی ثبت می کنم. اکثر دیتا لاگر ها براساس یک پردازنده ی دیجیتالی یا کامپیوتر ساخته می شوند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دیتا لاگر
 

دیتالاگر ها معمولا کوچک و قابل حمل می باشند و با باتری تغذیه می شوند و همچنین مجهز به یک میکرو پردازنده، حافظه ی داخلی برای ذخیره سازی داده ها و سنسورهایی می باشند. بعضی از آنها به یک کامپیوتر شخصی متصل می شوند و از نرم افزاری برای فعال سازی آنها و آنالیز و مشاهده ی داده های جمع آوری شده، استفاده می شوند، در صورتیکه سایر دیتا لاگر ها دارای یک دستگاه رابط محلی هستند و از آنها بعنوان یک وسیله ی مستقل استفاده می کنند.

 

دیتا لاگر ها دارای انواع مختلفی دارند که در جاهای مختلف استفاده می شوند، از انواع همه کاره آن برای محدوده ای از کاربردهای اندازه گیری استفاده می شود تا دستگاه های بسیار پیشرفته برای اندازه گیری در محیطی با کاربرد خاص و مشخص.

انواع همه کاره ی دیتا لاگر ها معمولا قابل برنامه ریزی می باشند، اگرچه از بسیاری از آنها به عنوان ماشین های ایستایی باقی می مانند که دارای یک تعداد محدود پارامتر های قابل تغییر یا فاقد آن هستند. از کاربردهای دیتالاگر های الکترونیکی این است که جایگزین ثبت کننده های نموداری شده اند.

از مزایای اصلی استفاده از دیتالاگر ها توانایی آنها در خودکار سازی جمع آدی داده ها به صورت 24 ساعته است. به دنبال فعال سازی، دیتا لاگر به طور معمول بدون مراقبت رها شده تا اطلاعات را در طول مدت زمان بررسی، ثبت و اندازه گیری کنند. این کار باعث می شود که یک تصویر دقیق و جامع از شرایط محیط مورد نظر، نظیر دمای هوا و رطوبت نسبی بدست بیاوریم.

به دنبال پیشرفت تکنولوژی در طول سالیان سال، قیمت دیتا لاگر ها کاهش یافته است و هزینه ها نیز کم شده است. قیمت دیتا لاگر های ساده تک کانالی حدود 25 دلار می باشند، اما آنهایی که پیچیده هستند، ممکن است صدها و یا هزاران دلار قیمت داشته باشند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دیتا لاگر
 

قیمت دیتا لاگر

برای اطلاع از قیمت دیتا لاگر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است