دوش و چشم شوی اضطراری یا چشم شور اضطراری باید به نوعی طراحی شود که هر دو چشم را هم زمان بشورند و میزان مایعی که رها می شود نباید کمتر از 1.5 لیتر در هر دقیقه به مدت 15 دقیقه باشد. گرچه ، این حجم نباید آن قدر سرعت داشته باشد که باعث آسیب رسانی به چشم شوی اضطراری شود. این چشم شور های اضطراری باید بین 83.8 و 134.6 سانتی متر از زمین و از دیوار یا نزدیک ترین مانع حداقل 15.3 سانتی متر فاصله داشته باشند.

کاربر باید قادر به باز کردن پلک چشمان خود با دست باشد و هم چنان چشمان او در تماس با مایع باشد. در رابطه با دوش ، باید به نوعی طراحی شود تا آن را در عرض کمتر از یک ثانیه بتوان فعال کرد و بدون نیاز به قرار گیری دست فرد بر روی شیر آب ( دستگیره یا هر چیز دیگر ) ، همین طور در حال کار بماند. باید این دستگیره یا شیر آب در یک جای راحت قرار گرفته باشند. از آن جایی که نازل های آب چشم شوی اضطراری را معمولا باید از آلوده کننده های هوا برد در امان نگه داشت ، در نتیجه باید این چشم شوی اضطراری طوری طراحی شود که برداشتن این پوشش های محافظتی نیاز به حرکت جداگانه ی کاربر زمانی که چشم شور فعال می شود ، نداشته باشد.

دوش و چشم شوی های مستقل

نصب و نگه داری بر طبق دستور العمل های کارخانه صورت می گیرد. در رابطه با چشم شور های عمودی قرار داده شده باید همان پیش نیاز ها ، در رابطه با توانایی چشم شور اضطراری در رابطه با ارائه ی جریان آب به میزان حداقل 15 دقیقه ، دسترسی آسان و تحویل آب ولرم ، رعایت شود.

دوش اضطراری باید آبی را رها کند که دارای قطری با حداقل 50.8 سانتی متر در 152.4 سانتی متر باشد. چنین قطری باعث اطمینان بخشی از این امر می شود که آبی که در تماس با بدن فرد قرار می گیرد با کل بدن او نه تنها سر او ، برخورد می کند.

 

چشم شوی اضطراری شخصی

برای به جریان انداختن فوری آب طراحی شده اند و از آن ها می توان در حین انتقال قربانی به یک پایگاه دایمی شستشوی چشم یا مراکز پزشکی استفاده کرد. این چشم شور ها شرط نیاز به 15 دقیقه شستن چشم را ندارند و روی چشم شور باید میزان جریان آب ” همیشگی ” ثبت شود.

 

قیمت چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت دوش و چشم شور اضطراری آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است