درای بلاک هیتر یا حمام خشک آزمایشگاهی ، که اغلب اوقات یک درای بلاک یا حمام خشک نامیده می شود ، ظروف فردی نظیر لوله های آزمایش ، ریز لوله ها ( microtubes ) ، یا لوله های PCR را به منظور حفظ گرمای پیوسته روی یک هات پلیت یا حمام خشک ، در خود نگاه می دارد . اغلب اوقات درای بلاک هیتر از آلومینیوم ساخته شده است تا تضمینی برای حفظ یکنواخت گرما باشد ، این دستگاه دارای یک سری حفره می باشند که ظروفی با اندازه ی خاص را در خود نگه می دارند ، نظیر لوله های 0.2 میلی لیتری یا 23 میلی لیتری ، که این ظروف در تماس با دیواره های حفره قرار دارند . درای بلاک هیتر ها معمولا به همراه یک هات پلیت یا حمام خشک به کار گرفته می شوند که به ویژه مخصوص اندازه ی بلاک طراحی شده اند . اکثر بلاک هیتر دارای یک ترمومتر هستند که دما را در وسط بلاک اندازه می گیرند تا اپراتور بتواند اطمینان داشته باشد که دما در سراسر بخش های بلاک پایدار می باشد . ویژگی هایی که زمان گزینش درای بلاک هیتر باید در نظر داشت شامل ظرفیت بلاک و اندازه حفره ، جنس ساخت بلاک می شود و این که آیا منبع گرمایی موجود در بیرون از ابعاد بلاک تجمع می یابد یا خیر .

انواع مختلف درای بلاک هیتر

درای بلاک هیتر آنالوگ

این واحد های دارای چندین هدف به منظور انکوباسیون و فعال سازی محیط های کشت ، واکنش های آنزیمی ، ارزیابی های ایمنی ، نقاط ذوب / جوش و طیف وسیعی از دیگر اعمال آزمایشگاهی ایده آل می باشند .

درای بلاک هیتر دیجیتال

برای استفاده در جنبه های کاربردی طراحی شده اند که نیاز به نتایج تکرار پذیر و پایداری دمایی بالایی دارند . این واحد های دارای چندین هدف به منظور انکوباسیون و فعال سازی محیط های کشت ، واکنش های آنزیمی ، ارزیابی های ایمنی ، نقاط ذوب / جوش و طیف وسیعی از دیگر اعمال آزمایشگاهی ایده آل می باشند . درای بلاک هیتر بایستی در یک محیط پایدار به کار گرفته شود . محیط این واحد بایستی دارای هیچ گونه جریان هوایی ، باد یا تغییرات دمایی نباشد و امکان قرار دادن آن تحت نور مستقیم خورشید وجود نداشته باشد . این واحد نیازمند یک منبع برق پایدار است که عاری از نوسانات ولتاژی باشد . یک محیط ناپایدار تاثیر نادرستی بر روی عملکرد این واحد می گذارد . به عنوان مثال ، حتی کوچک ترین نوسانات هوایی یا تغییرات دمایی مانع این می شوند که این دستگاه بتواند دمای پایداری را حفظ کند .

 

قیمت حمام خشک آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت درای بلاک هیتر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 3.5 stars
   3.5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است