ارائه دهندگان این محصول 


شوف بالن یا منتل یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که برای حرارت دادن ظروف به عنوان جایگزین و یا شکل های دیگری از حمام حرارتی ، استفاده می شود. در مقایسه با دیگر وسایل حرارت دهی ، نظیر اجاق بشقابی ها یا چراغ های بونزن ، ظروف شیشه ای را می توان در تماس مستقیم با شوف بالن بدون افزایش بارز خطر شکستن شیشه آلات قرار داد ، چون عنصر حرارت دهی منتل از ظرف جدا است تا جلوی گرادیان های بسیار بالای دمایی گرفته شود.

شوف بالن ها ممکن است شکل های گوناگونی داشته باشند. در یک شکل متداول ، سیم های برق درون نواری از فیبر قرار داده می شود که می تواند حول یک بالن پیچیده شده باشد. جریان به دستگاه رسانده می شود و بنابراین دمایی که به دست می آید را می توان توسط یک روستات تنظیم کرد. این نوع شوف بالن کاملا برای حفظ یک دمای از قبل تعیین شده در یک قیف جدا سازی مفید است.

نوع دیگر از منتل می تواند شبیه یک قوطی رنگ باشد و همانند با یک ” سبد ” در یک قوطی استوانه ای ( که اغلب از پلاستیک یا فلزی نظیر آلومینیوم ساخته می شود ) ساخته شود. پوشش محکم خارجی فلزی سبد ساخته شده را محافظت می کند و دارای عناصر گرما دهی در بدنه ی منتل می باشد. برای گرما دادن یک جسم ، آن را در سبد شوف بالن قرار می دهند.

یکی از محبوب ترین و امن ترین روش های گرما دادن یک مخلوط واکنش استفاده از شوف بالن است ، یک محفظه ی انعطاف پذیر فایبر گلاسی مقاوم در برابر گرما که با شکل فلاسک واکنش وفق داده می شود.

بعضی از شوف بالن ها طراحی دو قطعه ای دارند تا در یکدیگر قرار گیرند تا کل بالن به جز گردن آن را در خود جا دهند ، ولی از این نوع منتل ها معمولا برای دستگاه های خاص استفاده می شود. نوار های گرما دهی را نیز می توان برای گرم نگه داشتن ستون های تقطیر یا احیا سازی ستون های کاتالیزور استفاده کرد.

شوف بالن ها را نباید هیچ وقت مستقیم در پریز برق زد. یک منتل می تواند به آسانی به اندازه ای گرما تولید کند که اکثر مواد آلی را تبخیر کند و اگر در حداکثر توان خود به کار گرفته شود یک بالن را ذوب خواهد کرد. همیشه شوف بالن ها را به یک تغییر دهنده ی ولتاژ متغیر زمینه ای وصل کنید تا بر روی میزان گرما کنترل داشته باشید.

 

قیمت شوف بالن

برای اطلاع از قیمت منتل آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (5 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است