ارائه دهندگان این محصول 


میکروسکوپ اینورت میکروسکوپی است که منبع نوری و متمرکز کننده ی آن در بالای صفحه رو به پایین قرار دارند ، در حالی که عدسی های شیئی زیر صفحه به طرف بالا هستند.

ساخت

بسته به اندازه ی میکروسکوپ ، 4 یا 6 عدسی شیئی با بزرگ نمایی متفاوت ممکن است در یک صفحه ی گردان جا داده شوند. این میکروسکوپ ها هم چنین ممکن است دارای لوازم جانبی برای جا دادن دوربین های ویدیویی ، منابع نوری فلورسانس ، اسکن کانفوکال و کاربرد های دیگر باشند.

 

پنج مزیت میکروسکوپ اینورت به نسبت میکروسکوپ های عمودی در کاربرد های صنعتی

 1 ) یک میکروسکوپ اینورت آزادی بیشتری به نسبت میکروسکوپ عمودی در اختیار شما قرار می دهد

برای میکروسکوپ های عمودی ، اندازه ی نمونه به یک ارتفاع متوسط 80 میلی متر و وزن 3 کیلوگرم محدود می شود ، که هم چنین بستگی به عدسی های شیئی که استفاده می شود هم دارد.

2 ) میکروسکوپ اینورت شما را قادر می سازند که به نمونه های بیشتر در مدت های کوتاه تر زمانی نگاهی بیاندازید

با یک میکروسکوپ اینورت ، شما به آسانی نمونه خود را روی صفحه قرار می دهید، روی سطح یک بار فوکوس می کنید و تصویر آن را می گیرید. تمام شد. نمونه برای تمامی بزرگ نمایی ها متمرکز شده باقی می ماند و نمونه های بیشتر از همان نوع در فوکوس یکسان هستند.

3 ) با یک میکروسکوپ اینورت، شما نمی توانید یک عدسی را به داخل نمونه بشکنید

شکستن عدسی شیئی به درون نمونه ی شما برای بهترین افراد هم رخ داده است. در رابطه با میکروسکوپ های عمودی چنین چیزی یک ریسک شناخته شده است. زمانی که این امر رخ می دهد ، نه تنها باید هزینه ای را صرف خرید عدسی شیئی جدید بکنید بلکه هم چنین ممکن است باعث از بین رفتن نمونه هم شود.

4 ) میکروسکوپ اینورت در وقت و هزینه ی آماده سازی نمونه صرفه جویی می کند

آماده سازی نمونه امری محدود است ، چون نمونه را می توان به همان حالتی که هست گرفت و روی صفحه قرار داد. به علاوه ، تنها یک طرف نمونه نیاز است تحت فرآیند آماده سازی قرار گیرد

5 ) یک میکروسکوپ اینورت هم جهت با جهان عمل می کند

اگر شما یک نمونه را با یک میکروسکوپ عمودی مشاهده کنید ، مغز شما کار سختی در پیش رو دارد یعنی : زمانی که شما صفحه را به چپ جا به جا کنید ، تصویر نمونه ای که شما از میان عدسی های چشمی می بینید به سمت راست به علت ساختار ابزار جا به جا می شود. و البته عکس عمل بالا هم رخ می دهد.

 

 

قیمت میکروسکوپ اینورت

برای اطلاع از قیمت میکروسکوپ معکوس می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است