لیست شرکت های ارائه دهنده ی میکروسکوپ اینورت 


 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 با ذکر نام شرکت میهن آزما به عنوان معرف از 5% تخفیف ویژۀ بازدیدکنندگانِ میهن آزما برخوردار شوید 

 

میکروسکوپ اینورت میکروسکوپی است که منبع نوری و متمرکز کننده ی آن در بالای صفحه رو به پایین قرار دارند ، در حالی که عدسی های شیئی زیر صفحه به طرف بالا هستند.

ساخت

بسته به اندازه ی میکروسکوپ ، 4 یا 6 عدسی شیئی با بزرگ نمایی متفاوت ممکن است در یک صفحه ی گردان جا داده شوند. این میکروسکوپ ها هم چنین ممکن است دارای لوازم جانبی برای جا دادن دوربین های ویدیویی ، منابع نوری فلورسانس ، اسکن کانفوکال و کاربرد های دیگر باشند.

 

پنج مزیت میکروسکوپ اینورت به نسبت میکروسکوپ های عمودی در کاربرد های صنعتی

 1 ) یک میکروسکوپ اینورت آزادی بیشتری به نسبت میکروسکوپ عمودی در اختیار شما قرار می دهد

برای میکروسکوپ های عمودی ، اندازه ی نمونه به یک ارتفاع متوسط 80 میلی متر و وزن 3 کیلوگرم محدود می شود ، که هم چنین بستگی به عدسی های شیئی که استفاده می شود هم دارد.

2 ) میکروسکوپ اینورت شما را قادر می سازند که به نمونه های بیشتر در مدت های کوتاه تر زمانی نگاهی بیاندازید

با یک میکروسکوپ اینورت ، شما به آسانی نمونه خود را روی صفحه قرار می دهید، روی سطح یک بار فوکوس می کنید و تصویر آن را می گیرید. تمام شد. نمونه برای تمامی بزرگ نمایی ها متمرکز شده باقی می ماند و نمونه های بیشتر از همان نوع در فوکوس یکسان هستند.

3 ) با یک میکروسکوپ اینورت، شما نمی توانید یک عدسی را به داخل نمونه بشکنید

شکستن عدسی شیئی به درون نمونه ی شما برای بهترین افراد هم رخ داده است. در رابطه با میکروسکوپ های عمودی چنین چیزی یک ریسک شناخته شده است. زمانی که این امر رخ می دهد ، نه تنها باید هزینه ای را صرف خرید عدسی شیئی جدید بکنید بلکه هم چنین ممکن است باعث از بین رفتن نمونه هم شود.

4 ) میکروسکوپ اینورت در وقت و هزینه ی آماده سازی نمونه صرفه جویی می کند

آماده سازی نمونه امری محدود است ، چون نمونه را می توان به همان حالتی که هست گرفت و روی صفحه قرار داد. به علاوه ، تنها یک طرف نمونه نیاز است تحت فرآیند آماده سازی قرار گیرد

5 ) یک میکروسکوپ اینورت هم جهت با جهان عمل می کند

اگر شما یک نمونه را با یک میکروسکوپ عمودی مشاهده کنید ، مغز شما کار سختی در پیش رو دارد یعنی : زمانی که شما صفحه را به چپ جا به جا کنید ، تصویر نمونه ای که شما از میان عدسی های چشمی می بینید به سمت راست به علت ساختار ابزار جا به جا می شود. و البته عکس عمل بالا هم رخ می دهد.

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

پاسخ دهید

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران