لیست شرکت های ارائه دهنده ی جارتست


جارتست به منظور تعیین دوز مورد نیاز برای اضافه کردن مواد شیمیایی برای حذف ذرات کوچک از آب یا فاضلاب ، استفاده می شود. آب خام شرب از مخازن زیر زمینی آب یا منابع سطحی آب نظیر دریاچه ها ، رودخانه ها یا مخزن آب ها می آید. با آنکه آب زیر زمینی کاملا شفاف است ، آب سطحی اغلب دارای ذرات معلق بسیاری است که باعث می شود به نوعی کدر به نظر آید. ذرات کوچک هم چنین مسئول مشکلات مرتبط با رنگ ، بو و مزه می باشند. فاضلاب صنعتی ممکن است تحت تصفیه برای حذف ذرات قرار گیرند تا برای استفاده ی مجدد یا بازیافت مواد با ارزش از ذرات گیر افتاده ، آماده شوند.

جارتست چیست؟

جار تست روش شبیه سازی کردن یک فرآیند تصفیه ی آب به اندازه ی کامل است، یعنی در اختیار اپراتور های سیستم ایده ای در رابطه با نحوه ی رفتار مواد شیمیایی تصفیه کننده و عملکرد آن با نوع خاصی از آب خام ، قرار می دهد. چون کل عملیات را شبیه سازی می کند، اپراتور های سیستم می توانند از جارتست برای کمک به تشخیص این که کدام ماده ی شیمیایی تصفیه کننده با آب خام سیستم آن ها بهترین جواب را می دهد، استفاده کنند.

روش های جارتست

روش جارتست زیر از سولفات آلومینیوم یک ماده ی شیمیایی برای لخته بستن در تصفیه ی آب ، و یک جارتست معمول 6 دسته ای استفاده می کند. نتایج این روش می تواند به بهینه سازی عملکرد مرکز تصفیه ی آب کمک کند.

این فرآیند جارتست را می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

 • برای هر نمونه ی آب ( معمولا آب خام ) یک تعداد بشر با مقادیر یکسانی از نمونه ی آب پر می شود;
 • هر بشر حاوی آب نمونه با یک دوز متفاوت از ماده ی شیمیایی تصفیه می شود ;
 • دیگر پارامتر ها جدا از دوز ممکن است تغییر یابند از جمله : نوع مواد شیمیایی ، سرعت مخلوط سازی ، زمان / سطح در معرض قرار گیری با هوا ، نوع صافی و غیره ;
 • با مقایسه ی کیفیت آب نهایی به دست آمده در هر بشر ، تاثیر پارامتر های مختلف تصفیه را می توان تعیین کرد ;
 • جارتست معمولا در چندین بشر در آن واحد انجام می شود ، سپس از نتایج به دست آمده از اولین تست برای کمک به انتخاب مقادیر پارامتر ها در تست های بعدی استفاده می شود.

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (7 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است