لیبل پرینتر یک پرینتر کامپیوتری به شمار می رود که مواد لیبل خود چسبنده را و یا برچسب ها را پرینت می کند . یک لیبل پرینتر دارای یک صفحه کلید داخلی و نمایشگر برای استفاده ی مستقل ( که در اتصال به یک کامپیوتر جداگانه قرار ندارد ) معمولا یک لیبل ساز نام دارد . لیبل پرینتر ها با پرینتر های معمولی فرق دارند به این دلیل که آن ها به مکانیسم های تغذیه ی خاصی  نیاز دارند . اتصالات مرسوم برای لیبل پرینتر ها شامل سریال RS – 232 ، یو‎ اس بی ، موازی ، اترنت و انواع گوناگون بی سیم می شود .

لیبل پرینتر ها استفاده های بسیار زیادی دارند از جمله مدیریت زنجیره ی تامین ، چسباندن قیمت ، لیبل بسته بندی ها ، علامت گذاری نمونه های آزمایشگاهی و خون و مدیریت دارایی های ثابت .

شکل های گوناگون لیبل پرینتر

 • نوع رو میزی که معمولا طراحی آن ها به منظور استفاده های سبک تا متوسط با داشتن یک رول استاک با حداکثر 4 اینچ پهنا صورت گرفته است . آن ها صدا ندارند و ارزان قیمت می باشند .
 • لیبل پرینتر های تجاری که می توانند یک رول استاک بزرگ تر ( تا حداکثر 8 اینچ پهنا ) را در خود نگه دارند و برای پرینت گرفتن در حجم متوسطبه کار گرفته می شوند .
 • لیبل پرینتر صنعتی که برای انجام کار های سنگین ، استفاده ی مداوم در انبار ها ، مراکز توزیع و کارخانه ها ، به کار گرفته می شوند .
 • لیبل پرینتر پرتابل صنعتی که برای انچام کار های سنگین در محل طراحی شده اند . آن ها معمولا به شکل دستی هستند و یک قاب محکم صنعتی دارند . نمونه کاربرد های آن ها عبارت است از لیبل گذاری برای تاسیسات الکتریکی ، محوطه های ساخت و ساز و خط های تولیدی که در این محل ها کامپیوتری مشاهده نمی شود .
 • RFID ریدر ها ، لیبل پرینتر های تخصصی هستند که روی ترانسپوندر های RFID محصور در کاغذ یا مواد سنتزی قابل چاپ ، پرینت و در همان زمان انکود می کنند . تگ های RFID باید اطلاعات چاپ شده به منظور سازگاری با تمامی سیستم های بارکد داشته باشند ، تا افراد قادر به شناسایی برچسب ها باشند .
 • اپلیکاتور لیبل پرینتر برای خودکار سازی فرآیند لیبل گذاری طراحی شده اند . این سیستم ها در مراکز انبار و تولید به چشم می خورند که در آن ها پلت ها و سایر موارد برای ارسال باید لیبل زده شوند .
 • نرم افزار لیبل یک نرم افزار کامپیوتری است که نصب آن بر روی یک کامپیوتر شخصی انجام می گیرد و برای ایجاد و یا مشخص سازی فرمت لیبل ها برای چاپ طراحی شده است . این نرم افزار می تواند از درایور های پرینتر سیستم عامل بومی استفاده کند یا درایور ها را در نرم افزار جا دهد تا به دنبال آن زیر سیستم پرینت سیستم عامل کنار گذاشته شود . این نرم افزار ممکن است با لیبل پرینتر های تخصصی به همان شکل که در این مقاله شرح داده شده عمل کند یا از لیبل های تغذیه مداوم یا ورقه ای در یک پرینتر کامپیوتر شخصی استفاده کند .
 • بارکد پرینتر یک دستگاه جانبی است که باید به کامپیوتر به منظور پرینت گرفتن لیبل های بارکد ها یا برچسب هایی که می توانند روی اجسام فیزیکی زده و یا به صورت مستقیم پرینت شوند ، زده شود . بارکد پرینتر ها به شکل مرسومی برای لیبل زدن کارتن ها پیش از ارسال ، یا لیبل زدن اجناس فروشگاهی با کد محصول جهانی ( UPC ) یا EAN ها استفاده می شوند .

قیمت لیبل پرینتر آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت لیبل پرینتر آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است