اولترا فریزر آزمایشگاهی یا فریزر فوق سرد معمولا در دمای 40 درجه ی سانتی گراد زیر صفر یا پایین تر کار می کنند ، گرچه بعضی از کارخانه ها ممکن است محدوده دمایی بالاتری را مشخص کنند نظیر  -10⁰ تا -40⁰C . به عنوان مثال اولترا فریزر آزمایشگاهی شرکت Norlake Select می توانند دمایی از -50⁰C تا 86⁰C را تحمل کنند . این اولترا فریزر آزمایشگاهی از نظر قابلیت های ذخیره سازی در سه مدل متفاوت است و دارای یک سیستم PLC ( کنترل کننده ی میکرو پردازنده ی منطقی قابل برنامه ریزی ) می باشد و از تنظیمات دمایی و نمایش آن ها در حد 0.1⁰C پشتیبانی می کند .قبل از خریداری یک اولترا فریزر آزمایشگاهی حتما پیش نیاز های لازم را مد نظر داشته باشید .

در چه محلی از اولترا فریزر های آزمایشگاهی استفاده می شود ؟

اولترا فریزر های آزمایشگاهی کاربرد زیادی در موارد ذخیره سازی مواد زیستی و زیست تکنولوژی در دانشگاه های تحقیقاتی ، مراکز پزشکی ، بیمارستان ها ، بانک های خون و آزمایشگاه های جرم شناسی دارند . در رابطه با آزمایشگاه های جرم شناسی استفاده از آن ها می تواند برای ذخیره سازی طولانی مدتِ مدرک باشد . شرکت های سازنده و آزمایشگاه های تست عملکرد از اولترا فریزر های آزمایشگاهی به منظور مشخص سازی توانایی محصولات و ماشین آلات برای داشتن عملکرد قابل قبول تحت شرایط دمایی بسیار کم ، به عنوان مثال قطب جنوب و شمال ، استفاده می کنند .

مشخصات یک اولترا فریزر آزمایشگاهی خوب

طرحی اولترا فریزر آزمایشگاهی جدید شرکت Norlake Select در حالت آزمایشی بتا قرار داشت و در یک آزمایشگاه بالینی بزرگ گروهی از تکنسین ها و دانشمندان در رابطه با بعضی از ویژگی های ممتاز آن نظر دادند . اگر سازمان شما خریدن یک اولترا فریزر آزمایشگاهی را در نظر دارد شاید به دنبال مقایسه محصول چند کارخانه باشید و نسبت به دانستن ویژگی های محصول شرکت Norlake Select علاقه داشته باشید که عبارت هستند از :

 • ساختار محکم ، دستگیره و ضامن های در که تا چندین سال در برابر کار مداوم دوام خواهند آورد .
 • سریع ترین ریکاوری دمایی بعد از باز شدن در به نسبت هر گونه فریزر آزمایشگاهی . چنین قابلیتی وقوع آلارم در طول استفاده ی روزانه را کاهش خواهد داد .
 • سیستم کنترل قرار گرفته در بخش جلو و در سطح چشم ساعت ، گزارشی از وقایع ، تاریخچه‎ی آلارم ، آلارم های پیشرفته ، آلارم تست و قابلیت های حافظه را نشان می دهد .
 • یک طراحی داخلی که به سهولت سیستم های رک و ظروف ذخیره سازی را از مدل های دیگر می پذیرد .

این قابلیت ها به همراه ویژگی های دیگر در بین دلایلی وجود دارند که باعث متمایز شدن این محصول می شوند .

سایر قابلیت های مفید شامل موارد زیر می شوند :

 • سیستم آن بورد با قابلیت تشخیصی و مراقبت به منظور کاهش تعداد حدس های کاری که زده می شود .
 • درز بند های چند حبابی بر روی در ها و کابینت ها به منظور پایداری بیشتر دما .
 • جدا سازی اجزای داخلی ذخیره سازی با در های عایق بندی شده و قفسه بندی داخلی قابل تنظیم برای به حداقل رسانی در معرض قرار گیری محتوا با هوای محیط .
 • عایق بندی فوم فاقد CFC با ضخامت 4 اینچ که باعث افزایش محکم بودن ساختار می شود در مقایسه با پنل های خلاء که امکان نشتی دارند و می توانند در طول حمل و نقل یا تغییر مکان آسیب ببیند .
 • نسبت بالای فضای داخلی به ابعاد خارجی .
 • گزینه های مفید شامل ثبت کننده های دما به صورت نمودار ، شماره گیر تلفن ، پشتیبان Co2 و LN2 .

یک اولترا فریزر آزمایشگاهی علمی ارزش سرمایه گذاری خوب را دارد . ابتدا کاربرد های خاص خود را در نظر بگیرید و سپس بهترین اولترا فریزر آزمایشگاهی را که مطابق با نیاز های شما باشد انتخاب کنید .

 

قیمت اولترا فریزر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت اولترا فریزر می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما

   

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
   5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


  دیدگاه ها بسته شده است